ultimaattiset utareet ultimaattiset utareet
Love is love Love is love
Aarnio Aarnio
Kolme pientä kuvaa mietinnän aiheeksi Kolme pientä kuvaa mietinnän aiheeksi
lääh lonkeroita lääh lonkeroita
karvakassid karvakassid
myydään vähänkäytetty paita myydään vähänkäytetty paita
eksynyt mielenosoittaja eksynyt mielenosoittaja
Tähän tarvitaan jo hirvenkaatolupa Tähän tarvitaan jo hirvenkaatolupa
Vihvas. kuvia. Vihvas. kuvia.
Kiinalaista herkkua Kiinalaista herkkua
1930s gondola 1930s gondola
Yläkerran jätkät Yläkerran jätkät
Trap Trap
Elokapina Elokapina
Kalakauppias Kalakauppias
Japanin aktiivimalli iskee ninjoihin. Japanin aktiivimalli iskee ninjoihin.
Halvaus Halvaus
Pay in advance Pay in advance
horona-chan horona-chan
Excel Excel
Rocky Rocky
ultimaattiset utareet 2 ultimaattiset utareet 2
Kevie chitter Kevie chitter
 1 152 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 06.01.2018 18:40:24
[ + 7 | ]

Toteuta tahtoni

[4843] [BGKKmx5.jpg] [0.2 MB] [700x2020] [] []
BGKKmx5.jpg

sarjis

(64)  · 

muna

(137)  · 

kultamuna

 · 

toive

(7)
07.01.2018 05:37:41
#17008 [+-] Piilota Suosittele

16920 nussi omaa naamaasi jos ei ole linkkiä. muutenkin täällä on vain 10 sivua paskaa mediasivulla, eikä minkäänlaista repost-politiikkaa. luolasto kaipaa vielä monen tyyppisiä parannuksia

07.01.2018 16:43:04
#17099 [+-] Piilota Suosittele

17025 Täytyy olla todella alhaiset standardit jos meikäläisen mutsiin kehtaa koskea.


Mutta mediasivuja on vain 10, joten en pidä itse tätä repostina. Tätä on ns. imgur-logiikka :D (imgurissa tosin on repost-botti joka kommenteissa kertoo miten pitkään täysin saman kuvan viime postaamisesta on) Toki olen postannut tämän aiemminkin, ja pyrin välttämään saman median monta kertaa tunkemista palveluun, mutta en totta puhuakseni muista 100% kaikista medioista ja tarkistan vain toisinaan profiilin kautta onko mulla sitä vielä vai ei. Silloinkin vain oman. Virheitä siis tulee tapahtumaan.

En nappulointiaikoinanikaan kovin paljoa tarkistellut, sillä luotin minua tunnollisempiin ihmisiin ja repost-bottiin jotka kertoivat minulle kyllä jos yritin repoilla. Oon kyllä harkinnu muuttavani paskanjakotaktiikoitani siten etten hae kaikkea vain yhdestä paikkaa. Uskon tän myös auttavan suuresti yleiseen laatuun... tai voi olla että porukka tahtoo sittenkin vain nähdä tissejä. Silloin mulla ei ole paljoa jaettavaa, koska en paljoa katselemaani pornoa jakele

07.01.2018 16:51:02
#17104 [+-] Piilota Suosittele

17102 Aaaa. No siinä tapauksessa syytöstelen koodia. Toi on tapahtunut aiemminkin. Tapahtuu siten että laittaa lähettämään ja sit "jotain tapahtuu". Se tulee kahtena.


No, oli kuitenkin kiva että pidit äidillenikin jotain aktiviteettia. Se on niin kovin yksinäinen.

[ 6 viestiä | ]