System Of A Down - Hypnotize (OV) System Of A Down - Hypnotize (OV)
Kiitos lämmitetystä makuualustasta :3 Kiitos lämmitetystä makuualustasta :3
Äijäpiispa Äijäpiispa
pidä kiinni köydestä <:3 pidä kiinni köydestä <:3
Vihreiden puoluekokous Vihreiden puoluekokous
Aamen Aamen
Toinen pietarilainen kommunalka Toinen pietarilainen kommunalka
Moden mahtivasara Moden mahtivasara
Bad Lip Reading - Bidentastic! Bad Lip Reading - Bidentastic!
Marilyn Manson - Cake and Sodomy Marilyn Manson - Cake and Sodomy
Aaaahhh... Aaaahhh...
Mmmm.... Bacon Mmmm.... Bacon
Tyrönen sisällä onki jutku. Tyrönen sisällä onki jutku.
Hjalliksella on asiaa Hjalliksella on asiaa
AMORPHIS - "Black Winter Day" (OV) AMORPHIS - "Black Winter Day" (OV)
sinä et ole yksi meistä >:3 sinä et ole yksi meistä >:3
Whorehammer Whorehammer
uuuu uuuu
Autokorrekti Autokorrekti
Murjaisi vitsin taas ;3 Murjaisi vitsin taas ;3
Tulevaisuuden näkymät Tulevaisuuden näkymät
Naisia! Naisia!
Kommunalka 3 Kommunalka 3
Pussy porn Pussy porn
 1 240 näyttökertaa, 16 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 06.07.2020 08:28:51
[ + 2 | ]

Hapsin pyynnöstä omafilmi


boxxy

 · 

kuningatar

(16)
06.07.2020 08:50:53
#362877 [+1] Piilota Suosittele

Sillon kun tämä akka oli jossain määrin ajankohtanen sille naureskeltiin ja pidettiin moista formaattia sairaanloisena. Nyt on netti täynnä akkoja, jotka hölöttää ja näyttää tissejä, joille yksinäiset miehet maksaa suuria summia.

06.07.2020 18:23:01
#363066 [+-] Piilota Suosittele

Oon nähny kuvia, mutta on varmaan ihan hyvä etten oo aiemmin kuullu ääntä. Vittu että on rasittavaa kuunneltavaa.

14.04.2021 19:09:34 | 19:11:20
#456235 [+-] Piilota Suosittele

>>456231

No käy ihimeessä liittymässä. Saa paljon uusia kivoja kavereita kännykkäproggiksella joitten kans voi vaikka käydä golffaamassa, keilaamassa tai vaikka onkimassa. Siellä on mukavaa sakkia joitten kans voi käydä jäätelöllä, kahvilla tai mitä nyt milloinkin tulee mieleen. Määki oon monen tyypin kans veistelly intiaanikanootteja jätkien kans ja aina on ollu kivaa kaikilla. Meillä on jopa niin hyvä porukka, että ei olla etes myyty niitä soutuveneitä tai muita vaan on jätetty kaveripiirin yhteiskäyttöön. Tosin jos rehellisiä ollaan niin kaikki ne Grinderin jätkät ei oo ihan niin hirveän kiinnostuneita ollu yhteisten projektien läpivetämiseen, mutta kun tuli puhetta junista niin ne innostu ihan kybällä. Ehkä ens kerralla rakennetaan joku pienoismalli missä pääsee junat puksuttelemaan. Mutta jos saan vaan ite vaikuttaa asiaan niin sitä ei totteuteta sähköllä vaan ihka oikeilla höyrykoneilla.

15.04.2021 15:52:32
#456449 [+-] Piilota Suosittele

>>456289
Nyt on aikaa, yrittää saada tästä sivustosta jotain irti, ja sitten kuntopyörää ja takas sovelluskehitykseen toiseksi neljäksi tunniksi.

[ 16 viestiä | ]