diy hattarakone diy hattarakone
Neekereitä Neekereitä
jaska jaska
Wtf Wtf
Jurassic Rock TV - Haastattelussa Mokoma Jurassic Rock TV - Haastattelussa Mokoma
no comments no comments
Kokeilin toimii Kokeilin toimii
Maistuisko? Maistuisko?
Ensimmäinen börh Ensimmäinen börh
Autetaan ihmisiä Autetaan ihmisiä
Lomakauden terveiset! Lomakauden terveiset!
hyvästi elämä hyvästi elämä
5G aktivoi Covid-19:n salaliitto 5G aktivoi Covid-19:n salaliitto
Maustemies demonic manifestation Maustemies demonic manifestation
Kokoomus Kokoomus
Pelasta maailma Pelasta maailma
vesikannu vesikannu
Pikkupippeli Pikkupippeli
Tiesitkö? Tiesitkö?
outoja paikkoja :3 ja asioita outoja paikkoja :3 ja asioita
Irstasta Irstasta
tämä on kyllä ihan hyvä :3 tämä on kyllä ihan hyvä :3
Perus Kalpafanit Perus Kalpafanit
Vegaanin valinta Vegaanin valinta
 715 näyttökertaa, 4 viestiä, 5.74 MB, 1 tiedosto
15.07.2020 02:01:04
[ + 3 - | ]

Hjallis ja lukihäiriö

[45154] [tiedosto.mp4] [5.74 MB] [400x224] [335.34s] [] []

hjallis

 · 

lukihäiriö

15.07.2020 02:54:37
#364994 [+-] Piilota Suosittele

>>364986
En vasiten tykkää Hjalliksesta, mutta jos puhhuu asiaa niin sillon sitä pittää arvostaa ainakin siinä asiassa.

Mutta semmosiahan ne vihervasemmistolaiset tuppaa olemaan, että nauretaan ja vittuillaan kaikille kaikesta mahollisesta, mutta sitten itketään ja kilijutaan ku joku sannoo niille vähän poikkitelosesti. Vihervassarit on autisteja jotka tällä naurettavalla kampanjallaan vaan petaa itelleen kiikkuja lyhyillä naruilla. Kyllä se vuan on niin, että paras vihervassari on kolomen jalan syvvyyessä sikalan perustuksissa.

15.07.2020 04:04:32
#365004 [+-] Piilota Suosittele

>>364995
No voi helevetti. Kiitos kiitos. Kiitos teille kaikille. Haluaisin kiittää ystäviäni, tukijoitani, sisäkköä sekä myös kasvattisisäkköäni joka aina välillä helpotti oloani myös epäortodoksisten konstien kautta, sekä myös manageriani, lähikaupan myyjää joka möi mulle kerran korin gepardia vaikka kello oli jo minuutin yli ysin, isännöitsijää, roskakuskia ja kaikkia muitakin jotka nyt ylipäätään ovat olleet olemassa. Kiitos kaikille, rakkautta ja rauhaa.

ps. En voinu kuitenkaan eettisistä syistä hyväksyä sitä sun plussaa niin lähetin sen takas sulle. Kattos, vain Jumala voi plussata mua. Tai mutta jos puhutaan vaikka pussaamisesta niin kysy Nakulta lupa niin tiiä vaikka pääsisit poskiastelle, tuleva salakavala lihanpiilottajaiseni :3

[ 4 viestiä | ]