Pallorobotti Pallorobotti
Osittain totta. Osittain totta.
Asia kunnossa Asia kunnossa
niin hyviä bittejä niin hyviä bittejä
zoomer vs boomer zoomer vs boomer
Boomer & Zoomer Boomer & Zoomer
*Repsis Kopsis* *Repsis Kopsis*
Nice things Nice things
Hallitus vs Lappi Hallitus vs Lappi
Eiei D: Eiei D:
Pärssisen muistolle Pärssisen muistolle
Muutama webm 20 Muutama webm 20
Kiltti-Mies vie teidän naiset (repe_sorsa, to 21.4.2011) Kiltti-Mies vie teidän naiset (repe_sorsa, to 21.4.2011)
Nallekarhu Nallekarhu
Avulias naapuri. Avulias naapuri.
>uhrilammasassburgerhattuteleportaatiojäbä :D (spray) >uhrilammasassburgerhattuteleportaatiojäbä :D (spray)
vanhemmat vanhemmat
Kun vähän heikotti Kun vähän heikotti
Hyvää ystävänpäivää. Hyvää ystävänpäivää.
Badum tss Badum tss
viking line: Maukas häntä viking line: Maukas häntä
Näin se tieteellinen tutkimus toimii Näin se tieteellinen tutkimus toimii
Kimppapeti Kimppapeti
Problems? t. koiro :3 Problems? t. koiro :3
 746 näyttökertaa, 7 viestiä, 8.77 MB, 1 tiedosto, 04.12.2020 15:47:36
[ + 2 | ]

Raksalla

[50126] [raksalla.mp4] [8.77 MB] [1920x1080] [] []

oranki

(8)  · 

raksa

(26)  · 

runescape

(12)
04.12.2020 17:26:09 | 17:26:44
#416474 [+-] Piilota Suosittele

>>416470
Kai niistä pari prosenttia appareiksi pääsee, vaikka tutkinto löytyy, niin rakennusmiehen palkka on niille liikaa. Puhumattakaan että Kirvesmieheksi niin tuskin yksikään.

06.12.2025 00:25:45
#730053 [+-] Piilota Suosittele

Koulu saa lisää määreraheja jokaisesta oppilaasta joka sen läpäisee, on varmaa just se syy miksi pääsin amiksen läpi.
Enkä olis oikeesti edes päässy ellei mun sukulainen olis ollu töissä kyseisessä koulussa. Ja mulla oli yks kaveri jolle se sukulainen varmaa makso että raahaa mut tunneille vaikka olisin kuinka krapulassa tai vielä kännissä.
Lopputyökin oli tehty päivän aikana ku otin pari kuvaa, kirjotin jotain paskaa ja annoin sen lopputyön mun kämppikselle että kirjota se puhtaaks, tossa on koppa kaljaa.
Ja tää sukulainen oli sen esimies jonka piti hyväksyä mun opinnäytetyö.
Kyllä se huora kovasti koitti vängätä että mun pitää esittää se koko koululle auditoriossa mut sanoin että voin tehdä sen ainoastaan kännissä, et ota tai jätä.
Ei sit tarvinnu sitä tehdä ja sain siitä ykkösen.

Eli yhteenvetona minusta ei ole edes läpäiseen ammattitutkintoo omin voimin, miten vitussa joku luulee että pystysin käymään töissä muuta ku jossain vammaispajalla.

[ 7 viestiä | ]