rakettiryhmä mulla on housuissa rakettiryhmä mulla on housuissa
hyvää joulua saatana hyvää joulua saatana
Omaa kivaa Omaa kivaa
Joulupukin porot treenaamassa Joulupukin porot treenaamassa
nigga-moment nigga-moment
läppärin tärkein ominaisuus läppärin tärkein ominaisuus
Joulupuu on rakennettu Joulupuu on rakennettu
Kvanttifysiikkaa Kvanttifysiikkaa
Keilailua Keilailua
merimakkara merimakkara
Mansikoita Mansikoita
snu snu snu snu
vitun lokki vitun lokki
psyykkeen joulu psyykkeen joulu
niggerblaster ASMR niggerblaster ASMR
neekeri neekeri
tässä on hyvä :3 tässä on hyvä :3
kohta on uusvuosi kohta on uusvuosi
painonvartija :D painonvartija :D
apustaja reggae band apustaja reggae band
sano moi mun poikaystävälle sano moi mun poikaystävälle
samixet samixet
Vuohi ei olla allahin vaimo Vuohi ei olla allahin vaimo
Saamarin kekkuli Saamarin kekkuli
 564 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.03 MB, 1 tiedosto, 25.12.2020 09:29:29
[ + 3 | ]

Milloin heräät

[50637] [tiedosto.jpg] [0.03 MB] [422x422] [] []
tiedosto.jpg

25.12.2020 10:37:33
#423539 [+-] Piilota Suosittele

no tänää heräsin kuudelta mut myönnetään että oon hyödytön tyyppi yhteiskunnassa. tai no ilman mun kaltasia spurguja kela ei työllistäs nii paljoo ihmisiä et ehkä oonkin hyödyks.

25.12.2020 17:21:21
#423630 [+-] Piilota Suosittele

Arkisin näin etätyöaikaan tulee herättyä seitsemältä, kun ei tarvitse matkaamiseen hukata aikaa eikä itse asiassa edes "konttorille sopivien vaatteiden" pukemiseen.

Mutta vapaapäivinä kello 10, jos on jotain sovittua menoa... ja sitten 11-13 välillä, jos ei ole mitään sovittuna eikä ole muutenkaan tarpeen tehdä mitään. Tänäänkin kello 13 oli ihan hyvä aika nousta. Muijakaan ei tullut herättelemään tai huutelemaan hereille, kun flunssaisena/kuumeisena nukkui olohuoneen sohvalla noustuaan ensin ylös joskus ysiltä.

26.12.2020 03:46:59
#423771 [+-] Piilota Suosittele

Heräsin tännään yhtäkkiä keskellä yötä. Oli pimiää ja kelloki näytti, että on vasta kuus. Vähän aikaa tässä konneella sitten ihmettelin kunnes tajusin, että se olikin kuus illalla. Äkkiä kamppeet päälle ja koiraa kusilenkittämään. Kävin sitte saunassa ja huomenna taijjan taas saunua. Ei välttämättä tekis mieli, mutta ihan vaan saunattomille vittuillakseni taian vähän löylytellä.

26.12.2020 06:53:44
#423818 [+-] Piilota Suosittele

Vitut tuosta, herään tuntia ennen (yleensä paljon enemmän) siitä ku sovitut työt alkaa. Diili on, että erikoisjärjestelyistä (aikatauluista) ilmoitetaan 2pv ennakkoon.

[ 7 viestiä | ]