Kaikki hyvin Kaikki hyvin
hemulin lamborgini hemulin lamborgini
Ovi Ovi
Elo Camping Elo Camping
lippis lippis
PERC PERC
Sitä parempaa laittomuutta Sitä parempaa laittomuutta
pyllyy ^^ pyllyy ^^
Elokapina-chan best owo -Halla-aho Elokapina-chan best owo -Halla-aho
Korjattu. Olkaa hyvä. Korjattu. Olkaa hyvä.
Vihervasemmistoantifat Vihervasemmistoantifat
ihana nainen ihana nainen
Äänestä Persuja! Äänestä Persuja!
Hyvä coveri ja bändi! Hyvä coveri ja bändi!
Jes italia Jes italia
Junes Lokka Junes Lokka
Jussi jäi kiinni valehtelusta jälleen kerran Jussi jäi kiinni valehtelusta jälleen kerran
hikage hikage
Muutama kuva 10. Muutama kuva 10.
Elokapinapropagandaa. Elokapinapropagandaa.
korona rokoite silmään korona rokoite silmään
Nastolan luiskapaska OY Nastolan luiskapaska OY
007 kun aamiainen ei riitä 007 kun aamiainen ei riitä
Rounded Rounded
 892 näyttökertaa, 6 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 08.02.2021 03:03:45
[ + 1 | ]

Ei vittu ei saatana


vastaanottokeskus

08.02.2021 03:15:46
#437050 [+1] Piilota Suosittele

Joop. Voi vittu mitä vitun vatipäitä on tungettu tuohon hommaan. Ei saatana perkele! Aikaisemmin kun toimitettiin uudenmaankadun VOK:iin tavaraa niin siellä vastaanotossa on rastatukkainen nainen sekä poikalapsimies.
Niin vitun ulapalla tuntuu molemmat olevat että oksat pois. Samanlainen tämä pääolkapääpeppu-nainen on. Saatana. Pistää oikeasti miettimään mihin Suomi on matkalla tälläisilla vitun untuvikoilla.

08.02.2021 03:59:17
#437066 [+1] Piilota Suosittele

>>437050

Mulle yks koulukaveri kerran meinas, että ei kannata stressata siitä, että maahan tulee kymmeniätuhansia mutiaisia väärin perustein, koska nehän on jo täällä. Sanoin sille, että jätäkkö nää kaatuneen maitolasinki lattialle, koska se on jo siinä. Ei tajunnu, mutta suuttu.

08.02.2021 04:32:13
#437071 [+-] Piilota Suosittele

Mä olin noihin aikoihin aktiivina vokeissa, ja voi hyvä tavaton mitä fiiliksiä nää tällaiset herätti. Eikä ole lainkaan sieltä nöyryyttävimmästä päästä edes, eli kun väittävät kaikenlaiset tahot vaikkapa persuja rasisteiksi, niin saisi paljon ennen sitä tarkistaa ihan sitä omaa suhtautumistaan.

09.02.2021 06:44:54
#437317 [+-] Piilota Suosittele

Ei jumalauta, miten voi olettaa että tollasesta laulusta ÄO ~70 tai edes normaaliälyinen erottaa sanat. Sitäpaitsi ensin opetetaan olkapää jne. ei olkapäät.

Idiootteja saatana. Kyllä, molempi osapuoli.

[ 6 viestiä | ]