Apua :( Apua :(
Ihminen, missä paketit? >:3 Ihminen, missä paketit? >:3
Muna tonne Muna tonne
Oma peitto Oma peitto
Kissagifejä Kissagifejä
no onko? no onko?
nännännänänänä nännännänänänä
test test
koiro osa hommat koiro osa hommat
Kissa Kissa
Kalle tietää! Kalle tietää!
Pettymyskokoelma Pettymyskokoelma
Sharo ja Chiya tontut Sharo ja Chiya tontut
Worldo-chan Worldo-chan
Ylvästä Joulua! Ylvästä Joulua!
Jesus Truthsayer Jesus Truthsayer
Peruskommari Peruskommari
erilaista rasismia erilaista rasismia
hyvää puuta hyvää puuta
Gachamp Gachamp
Fat Bike Fat Bike
Maastoauto Maastoauto
Mulan olisi voinut olla lyhyempi Mulan olisi voinut olla lyhyempi
benis :D benis :D
 711 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.07 MB, 1 tiedosto, 11.04.2021 17:41:06
[ + 1 | ]

Kumoa tämä argumentti, pro tip: et pysty

[53002] [tiedosto.jpg] [0.07 MB] [1135x557] [] []
tiedosto.jpg

nationalismi

(5)  · 

persut

(248)
11.04.2021 22:48:56
#455767 [+-] Piilota Suosittele

Meikällä ollut useampi ulkomaalainen naisystävä ja kaikki ovat persuja asuttuaan suomessa pidempään, joten....

11.04.2021 22:54:27 | 22:55:44
#455769 [+-] Piilota Suosittele

Omaa maata pitää aina suojella ulkopuolisilta uhilta.

Tietyistä maista tuleva invaasio muodostaa jengejä ja rikoksia & sitä kautta turvallisuusuhkaa. Samoin integroitumattomien "osaajien" invaasio muodostaa taloudellisen uhan tukien kautta ja integroitumattomat muodostavat taas jengejä ja ovat rikosten polulla ja sitä kautta turvallisuusuhka.

Jos maahanmuuttaja toimii maassa maan tavalla ja sopeutuu normeihin tehden kaikkensa integroitumisensa eteen, hän myös alkaa suojelemaan maataan ulkopuolisilta uhilta.

Tästä syystä on paljon maahanmuuttajia, jotka eivät halua Suomeen pakolaisinvaasiota tai haittamaahanmuuttoa.

Tätä vain ei vihavasemmistolainen yleensä ymmärrä, koska vasemmistolaiseen vihaan kuuluu anarkia ja nykyrakenteiden rikkominen, jonka vuoksi esimerkiksi cancel-kulttuuri on vasemmistolaista.

13.04.2021 17:38:54
#456041 [+-] Piilota Suosittele

Mää en kätsää sitä et miks oma isänmaallisuus pakottais ketää vihaamaa muita? Niitte ei oo mikää pakko kulkee käsi kädes

[ 8 viestiä | ]