Näpit irti meidän lapsista Blackvomit LGBT lastenraiskaaja Näpit irti meidän lapsista Blackvomit LGBT lastenraiskaaja
Löyty ihan pesunkestävä aito juutalainen Luolastosta: Blackvomit Löyty ihan pesunkestävä aito juutalainen Luolastosta: Blackvomit
Internet alkoi alusta Internet alkoi alusta
spärde pandemic spärde pandemic
loppu se dokaaminen loppu se dokaaminen
Papin pikkujoulut Papin pikkujoulut
hatsapuri vedessä hatsapuri vedessä
i feel pretty i feel pretty
Voiton marssi - Amon Amarth Voiton marssi - Amon Amarth
Sankari Rittenhouse vältti tuomion Sankari Rittenhouse vältti tuomion
Ruoka avun saalis Ruoka avun saalis
ota närästykseen ota närästykseen
Luolastossakin saatat kokea homojen kiihkeän vastaiskun Luolastossakin saatat kokea homojen kiihkeän vastaiskun
natsapuri natsapuri
Toad Toad
tikku tikku
Saako Udmurtti sanoa 'N' sanan? Saako Udmurtti sanoa 'N' sanan?
pokemon kortit pokemon kortit
Bitchface Bitchface
omnomnom omnomnom
Juutalaiset imee pikkupoikien pippeleitä Juutalaiset imee pikkupoikien pippeleitä
Ripped from the void Ripped from the void
Fingerpori Fingerpori
Matut vinkuu. Matut vinkuu.
 918 näyttökertaa, 17 viestiä, 5.75 MB, 1 tiedosto, 15.05.2021 09:50:18
[ + 0 | ]

Jutkut jutkuilee

[53898] [tiedosto.mp4] [5.75 MB] [460x258] [] []

15.05.2021 17:07:18
#464265 [+-] Piilota Suosittele

Kunpa kaikki maailman juutalaiset painuis tuonne. Saisivat siellä käyttää kaiken tarmonsa rättipäihin sen sijaan että myrkyttävät länsimaita.

16.05.2021 00:15:58
#464343 [+-] Piilota Suosittele

"Vaikka Israel ei ole myöntänyt eikä kieltänyt ydinasettaan, sen oletetaan olevan Lähi-idän ainoa ydinasevaltio. Israel ei ole allekirjoittanut bioasekonventiota, joka kieltäisi siltä bioaseiden kehittämisen, valmistamisen ja varastoinnin."

...vitun jutkut..

16.05.2021 15:01:52
#464448 [+-] Piilota Suosittele

>>464440
Jos yrität provosoida, niin en asetu erityisesti kummankaan puolelle, mutta ota kantaa yksittäisiin tekoihin ja tuomitsen esimerkiksi kaikki siviileihin kohdistuvat iskut puolesta riippumatta.

21.03.2024 03:39:11
#607680 [+1] Piilota Suosittele

>>607676
Toki. Eihän tuolla meno ole mihinkään muuttunut. Juutalaiset ovat olleet juutalaisia siitä lähtien, kun heille joku läntti tuolla annettiin. Aina siitä lähtien ovat antaneet arabeille kyytiä, ja ajaneet heidän näkökulmastaan paskaväkeä mereen ja erämaihin ylivoimallaan.

Suhtautuminen täällä on toki muuttunut. Ennen vasurit hyppi silmille tosissaan jos asiasta joku mainitsi, mutta nyt haluavat jostain syystä heilaajaksi heilaajan tilalle. Tai jos ei nyt ehkä tilalle, mutta uusnatsien kaltaisiksi kuitenkin. Eli kuolema jutkuille, sieg heil vaan ja sen sellaista paskaa.

22.03.2024 02:45:40
#607992 [+-] Piilota Suosittele

>>607942 Ne on alkuperäisväestöä, ihan niin kuin australian aboriginaalit, poronhoitoalueen saamelaiset, amerikan intiaanit jne. jne.

Ei saa kohdella miten huvittaa vain siksi, että voi.

[ 17 viestiä | ]