Kuvaotokset #29 Kuvaotokset #29
Wiidiä börhölle Wiidiä börhölle
Oy vey Oy vey
Opettaja opettaja, mä tiedän! :3 Opettaja opettaja, mä tiedän! :3
????????? ?????????
Micro Transactions - Epic NPC Man Micro Transactions - Epic NPC Man
Questi Questi
kaljaa kaljaa
pixelipasi pixelipasi
Hyi, neekeri Hyi, neekeri
(Y) (Y)
Ghost - He Is Ghost - He Is
Quiz Kid Quiz Kid
apina apina
Puhdas sattuma Puhdas sattuma
Arvaa mikä päivä? Arvaa mikä päivä?
felix felix
Valmistaudu kohtaamaan börheäsi >:3 Valmistaudu kohtaamaan börheäsi >:3
Maikki börheästi ja tasapainoisesti Kumitissit :3 Maikki börheästi ja tasapainoisesti Kumitissit :3
Bobby ei vain osaa Bobby ei vain osaa
moskau moskau
Matti Rönkä antaa teidän kokea pimeän puolen koko voiman. Matti Rönkä antaa teidän kokea pimeän puolen koko voiman.
Darra-asteikko Darra-asteikko
Kuvaotokset #27 Kuvaotokset #27
 542 näyttökertaa, 4 viestiä, 1.34 MB, 1 tiedosto, 19.05.2021 11:56:12
[ + 2 | ]

Lapset

[53972] [b7d25c0392e5dfe6da029879e0c58387.mp4] [1.34 MB] [576x1024] [] []

muksut

 · 

kakarat

19.05.2021 20:55:49
#465112 [+-] Piilota Suosittele

Hauska muisto tuli tästä mieleen.
Teini ikäisenä minulla ja broidilla oli tapana kotona töniä toisiamme alakerran ahtaassa käytävässä tyyliin "Väistä homo / urpå!" niin että jompi kumpi törmäsi seinään.
No kerran broidi otti vauhtia ja taklasi mut kunnolla seinään, kuului sellanen kiva rusahdus, tuli hiljanen hetki ja broidi kysy "Oliks toi sun selkä?", olin vain että "Öö-tota, eiku tää seinä."
Paska kipsilevy seinään tuli 25 X 40cm reikä.
Hiljainen hetki, kumpikin tiesi tai mietti: "Tästä tulee tunti turpaan kummallekkin! T:isukki".
"Öö-tota niinku, mitä me tehdään".
"Turpa kii vitun urpo, mä mietin".
"Öö, mä käyn systerin huonees!"
"Mitää?"
Ensiapuna joku suosikin tai vastaavan twisted sister juliste systerin juliste pinosta peittämään reikä ja reilun 2kk päästä kun porukat lähti viikoks sukuloimaan lahjottiin broidin amiskaveri muutamalla viinapullolla korjaamaan se reikä, tosin itse jouduttiin maalaamaan.
Sen jälkeen aina kun jompi kumpi meinasi taas töniä, niin toinen muistutti "Muista se seinä, muista se seinä".
Vasta joskus melkein 3kymppisenä broidi meni möläyttämään porukoille kuinka hän "paiskas" mut seinästä läpi.
Ei tullut enään turpiin, mutta perinteinen "Perkeleen nulikat, aina jotain pahaa te saitte aikaan!" kiukkuamista kuten aina kun joku nuoruusajan toilailu paljastuu tai tulee esille.

[ 4 viestiä | ]