ihana nainen ihana nainen
Human toilet Human toilet
Apsuluttinen paha Apsuluttinen paha
khalifa khalifa
puntti rage puntti rage
filipina filipina
more kitchen more kitchen
Se on perjantai taas :3 Se on perjantai taas :3
Karita Mattila Karita Mattila
Mitä vittua te jätkät oikein haluatte? Mitä vittua te jätkät oikein haluatte?
Kebabbi keitetyillä perunoilla Kebabbi keitetyillä perunoilla
tiede on aina oikeassa tiede on aina oikeassa
Pelicans Pelicans
Nakuankan pyynnöstä Nakuankan pyynnöstä
Termosmuki Antimaterialle Termosmuki Antimaterialle
kaikennäkösiä kuvia =) kaikennäkösiä kuvia =)
elegantti hiirulainen elegantti hiirulainen
liskojen kummitus liskojen kummitus
Nationalistit Nationalistit
windows paita windows paita
Venäjä Venäjä
Liikkuvat kuvat Liikkuvat kuvat
Karma Karma
tuttua hommaa tuttua hommaa
 730 näyttökertaa, 13 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 04.08.2021 21:17:04
[ + 6 - | ]

Cäncelöinti maksoi 30.000€, ei kiinnosta paskaakaan


valavuori

04.08.2021 21:53:04 | 21:54:03
#486728 [+-] Piilota Suosittele

Kaiken maailman ransut sun muut pitäis jättää täysin huomiotta niin hyvin nopeasti nähtäisiin että niillä ei itse asiassa ole mitään merkitystä taikka valtaa.

04.08.2021 22:58:24
#486741 [+-] Piilota Suosittele

Mona Bling on inhottava ja ahdasmielinen rasistinatsi. Hänen kanssaan ei saa olla eri mieltä tai hän ottaa yhteyttä yhteistyökumppaneihin, työnantajiin, sukulaisiin, kavereihin.

Häpeällinen ihminen, nykypäivän pahimman luokan rasistinatsi.

05.08.2021 19:37:57 | 19:38:38
#486999 [+-] Piilota Suosittele

>>486935
Vituttaa ne raha määrät mitä urheilussa pyörii ja mitä siitä muut sitten kostuu? Muutaman tunnin televisio lähetyksen, joka loppujen lopuksi harvaa kiinnostaa. Urheilijat on yleensä pumpulissa pyöritettyjä tyhjäpäitä, joita pitää elämän läpi paapoa.

Ainut mihin huippu-urheilijoita yhteiskunta voisi tarvita olisi puolustusvoimien erikoisjoukoksi, mutta ei nämä voi edes käydä inttiä siinä missä muut. Ite näin pari, jotka jostain syystä oli panssarijääkäreiksi joutuneet. Toinen oli huippu-uimari ja se kelpasi lopuksi vain uimahallin vahdiksi ja toinen oli huippujuoksija ja laiskin paska, jolle saman joukkueen lihava mustalainenkin jäi toiseksi.

05.08.2021 20:41:18
#487027 [+1] Piilota Suosittele

>>486999 Oh boj... Jos lähdetään vaikka siitä että; "Urheilun ei pitäisi olla ammatti" -väitteet älyvapaudesta.. Mitenhän luulet että ne huippu-urheiliat ovat siellä huipulla, muuten kuin että ovat omistaneet kaiken aikansa sille mitä tekevät ja näin, suunnattoman TYÖN jälkeen, ovat saavuttaneet ne taidot joita he omaavat? Toisekseen, et ilmeisesti tunne kovinkaan montaa urheilijaa, jonka takia uskot hollywood stereotypioihin jostain vitun teini college leffoista, jossa on viisaat nörtit ja tyhmät urheilijat, mutta voin taata sinulle että nuo ovat melkoista paskaa..

Kolmannekseen "ainut mihin huippu urheilijoita yhteiskunta voisi tarvita.." anteeksi mitä vittua? Mihin vittuun yhteiskunta sitten tarvitsee sinun kaltaistasi idioottia?

[ 13 viestiä | ]