Korona epidemia Rambo. Korona epidemia Rambo.
pelataan :3 pelataan :3
Kun yli kymmenen ihmistä kokoontuu Kun yli kymmenen ihmistä kokoontuu
kauppinen ground moving firm kauppinen ground moving firm
WHO let the dogs out? WHO let the dogs out?
Rontti auttaa :3 Rontti auttaa :3
Tää ei oo lakkaa Tää ei oo lakkaa
valloittaja valloittaja
Kylläh ! Kylläh !
lihapullia lihapullia
Nyt kävi huonosti Nyt kävi huonosti
Ei nyt! Ei nyt!
Korona mummo. Korona mummo.
Dark souls Dark souls
Korona: HUS:n johtaja jälkiviisaana Korona: HUS:n johtaja jälkiviisaana
Baltimore... ja ai niin katsokaa "The Wire" sarja ;) Baltimore... ja ai niin katsokaa "The Wire" sarja ;)
parantui sairaudesta parantui sairaudesta
syöhän nyt syöhän nyt
karpolla on asia kunnossa karpolla on asia kunnossa
Tesla Tesla
bailaa kuin olisi vuosi 1941 bailaa kuin olisi vuosi 1941
kela gold kela gold
The Dance Off The Dance Off
edelläkävijä edelläkävijä
 481 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.29 MB, 2 tiedostoa, 17.08.2021 19:36:47
[ + 9 - | ]

Kiitos Mestari!

[55844] [7f7pc.jpg] [0.07 MB] [780x433] [] []
7f7pc.jpg
[55843] [c0lr3.jpg] [0.21 MB] [687x1190] [] []
c0lr3.jpg

18.08.2021 01:21:45
#491084 [+-] Piilota Suosittele

Tilanne on juurikin näin. Heti kun ote lerpahtaa alkaa ählämien touhu. Sama on ollut nähtävissä kaikkialla mihin niitä on viety. Ruotsi, Suomi, joista ruotsilla vielä tällä hetkellä pahemmat tilanteet. Mutta Suomi tulee kovasti perässä hetki hetkeltä. Itäkeskuksen alue on menetetty. Kontula, Myllypuro, Itäkeskus, Vuosaari. POhjoisella alueella on alkanut vaellus käymään pois, koska niitä alkanut näkymään. Lieveilmiöinä leikkikentän uima-altaat on poissa käytöstä, koska niissä pestiin vaatteita. Talonyhtiöiden pesutiloissa (matto & vaatepesula) pestään koko suvun vaatteet ja matot (sama meininki manneilla ja ählyillä).

Helsingistä on alkanut kato käydä. Syntysuomalaiset muuttavat muualle. Alueille, johon ei somali ja ähly ei halua mennä. Nyt se on aivan selvä asia miksi muuttavat.

18.08.2021 17:51:42
#491236 [+-] Piilota Suosittele

Juuri näin.

Tavallinen kansa siellä halailee talibanitaistelijoita ja juhlii talibaneja kadulla.

Muutama harva äänekäs sitten on huolissaan itsestään, perheestään, sukulaisistaan, jotka väitetysti pitävät talibaneja ongelmana.

Jos Afganistanista alkaa "Eurooppa-vyöry", niin todellisuudessa sieltä tulee talibaneja ja taliban-mielisiä suurin osa ja vain muutama harva oikeasti hädässä oleva. Etenkin, jos "hädässä oleva" on mies. Nuoret naiset ja etenkin teinitytöt ovat riskiryhmässä, mutta Eurooppa-vyöryn iskiessä, me tiedämme aiemmista hyvin, ketkä sieltä "turvaa" hakemaan läpsyttelevät. Eivät todellakaan teinitytöt. Ehkä teinipojiksi itseään väittävät, mutta heillä on ikää keskimäärin 35 vuotta, sharia-lakia kannatetaan ja heidän mielestään teinitytöt pitää pakkonaittaa heille.

Sinisilmäisyydellä, naiiviudella ja ylitsevuotavan typerällä ihmiseen luottamisella ja uskomisella Eurooppa tuhoaa itsensä, ellei estä Eurooppaan kohdistuvaa vyöryä maista, joiden kansalaiset vain eivät voi integroitua länsimaisiin oikeusvaltioihin.

[ 12 viestiä | ]