afrikan talousnero afrikan talousnero
Isommalle pihalla aika turha keksintö Isommalle pihalla aika turha keksintö
Housut Housut
coolface kuva kommentti coolface kuva kommentti
Iloinen pylly Iloinen pylly
Koiraihmisten elämä vs. kissaihmisten elämä :3 Koiraihmisten elämä vs. kissaihmisten elämä :3
Yksinkertaiset kissanhoito-ohjeet Yksinkertaiset kissanhoito-ohjeet
Laihaa kahvia Laihaa kahvia
perkele perkele
Tietokonepelit on saatanasta! Tietokonepelit on saatanasta!
aylmaoo aylmaoo
raitsikat raitsikat
Ja jotkut tarvii jalan perseseen Ja jotkut tarvii jalan perseseen
Yksi johtaja, yksi valtio... Yksi johtaja, yksi valtio...
pattayan ekstaasi, kababa bumbum :D pattayan ekstaasi, kababa bumbum :D
On siellä paskaakin On siellä paskaakin
>:3 >:3
Venäläisbörhö halusi vain olla puussa Venäläisbörhö halusi vain olla puussa
"Taasko se näyttää kieltä netissä" >:3 "Taasko se näyttää kieltä netissä" >:3
Ei hatuta kun käy näin :3 Ei hatuta kun käy näin :3
tää on kyl paras kalja tää on kyl paras kalja
'murica 'murica
Kewl Kewl
Olkaamme tästä hyvin surullisia Olkaamme tästä hyvin surullisia
 661 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 28.08.2021 22:33:54
[ + 0 | ]

Ikeadåsh

[56181] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [540x960] [] []
tiedosto.jpg

ikea

(17)  · 

kardashians

28.08.2021 22:57:57
#495472 [+1] Piilota Suosittele

>>495470
Kaikkihan nuo on poikkeavia. Me sentään ollaan vielä normaaleja.. etes osittain. Siitä vaan jos kerran sille tuntuu, että perseeseen pitää saada implantteja, että näyttää punapersepaviaanilta, mutta sois ny vähän junioreillekki tiedoksi, että ihimisen ei tarvi suosion tai painostuksen vuoksi näyttää sorsalta tai paviaanilta. Aikuset sentään yleensä tajuaa nää jutut, mutta juniorit ei aina hiffaa mikä on muodin oikku ja mikä on se mitä haluaa. Eli jos on pieniä räkänappeja kotona kasvamassa kokoa niin jutelkaa ny helevetti niien kesken siitä mitä tarkottaa muoti ja mitä siitä voi seurata.

Kuinka monella nykyään onkaan perseen yläpuolella joku siipitatuointi tai käsissä tribaalit. Muodit tulee ja menee, mutta jos rupeaa tunkemaan Wurthin A8:a tai leimaa nahkaan niin kanttii funtsata vähän pidempään ku mitä tällä viikolloa Suosikit tai Seiskat mainostaa.

Jos himottaa niin siitä vaan, mutta turha sitten soitella lehistöön ja vinkua, että ei tää ookkaan enää muotia ja nyt tarttis rahankeruuta että saa vaihettua tilalle uudet parin vuoden villitykset. ... jotaki puuttuu. Ai niin, SAATANA!

29.08.2021 03:55:29
#495507 [+2] Piilota Suosittele

N33kureilla on himot tuollaisiin pullea peräisiin kun alitajuisesti afrikan apina ajattelee että: "Tuota perää on hyvä naida, tuo hehtaari perä työntää lapsia ulos vauhdilla koska on noin iso ja koska ugabuga isoperä sieltä tulla paljon lapsia kerralla".

30.08.2021 14:54:09
#495824 [+-] Piilota Suosittele

Tuo isoperseisyys ja sen ihannointi on typerää. Läskiä perseeseen langanlaihoille tytöille, menkää salille niin saatte kunnon perseen.

[ 4 viestiä | ]