telakoituminen telakoituminen
Autokaupoilla Autokaupoilla
Ajankohtainen kollaasi Ajankohtainen kollaasi
Aliens Passport Aliens Passport
pesukarhut pesukarhut
Lambi of God Lambi of God
Harlem shake Harlem shake
Suomen sotilas! Suomen sotilas!
suru mielinen sarja kuva sodan vaaroista suru mielinen sarja kuva sodan vaaroista
Bullukka löysi minttuvaraston Bullukka löysi minttuvaraston
Mind blown Mind blown
Naapurikansojen lämmin kohtaaminen <3 Naapurikansojen lämmin kohtaaminen <3
Totuus savukkeista Totuus savukkeista
Arkistoista Arkistoista
Tyrone compilation Tyrone compilation
Temppu ja miten se tehdään Temppu ja miten se tehdään
Työni on kohta tehty :3 Työni on kohta tehty :3
Kamustelijat nukkumassa Kamustelijat nukkumassa
Valuuttaa Valuuttaa
Mr Bean Mr Bean
Venäläinen mieh... naisisto lentokoneessa Venäläinen mieh... naisisto lentokoneessa
ei ilmaiseksi ei ilmaiseksi
Kill it with fire! Kill it with fire!
Perseotsa Perseotsa
 850 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 28.08.2021 22:33:54
[ + 0 | ]

Ikeadåsh

[56181] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [540x960] [] []
tiedosto.jpg

ikea

(19)  · 

kardashians

28.08.2021 22:57:57
#495472 [+1] Piilota Suosittele

>>495470
Kaikkihan nuo on poikkeavia. Me sentään ollaan vielä normaaleja.. etes osittain. Siitä vaan jos kerran sille tuntuu, että perseeseen pitää saada implantteja, että näyttää punapersepaviaanilta, mutta sois ny vähän junioreillekki tiedoksi, että ihimisen ei tarvi suosion tai painostuksen vuoksi näyttää sorsalta tai paviaanilta. Aikuset sentään yleensä tajuaa nää jutut, mutta juniorit ei aina hiffaa mikä on muodin oikku ja mikä on se mitä haluaa. Eli jos on pieniä räkänappeja kotona kasvamassa kokoa niin jutelkaa ny helevetti niien kesken siitä mitä tarkottaa muoti ja mitä siitä voi seurata.

Kuinka monella nykyään onkaan perseen yläpuolella joku siipitatuointi tai käsissä tribaalit. Muodit tulee ja menee, mutta jos rupeaa tunkemaan Wurthin A8:a tai leimaa nahkaan niin kanttii funtsata vähän pidempään ku mitä tällä viikolloa Suosikit tai Seiskat mainostaa.

Jos himottaa niin siitä vaan, mutta turha sitten soitella lehistöön ja vinkua, että ei tää ookkaan enää muotia ja nyt tarttis rahankeruuta että saa vaihettua tilalle uudet parin vuoden villitykset. ... jotaki puuttuu. Ai niin, SAATANA!

29.08.2021 03:55:29
#495507 [+2] Piilota Suosittele

N33kureilla on himot tuollaisiin pullea peräisiin kun alitajuisesti afrikan apina ajattelee että: "Tuota perää on hyvä naida, tuo hehtaari perä työntää lapsia ulos vauhdilla koska on noin iso ja koska ugabuga isoperä sieltä tulla paljon lapsia kerralla".

30.08.2021 14:54:09
#495824 [+-] Piilota Suosittele

Tuo isoperseisyys ja sen ihannointi on typerää. Läskiä perseeseen langanlaihoille tytöille, menkää salille niin saatte kunnon perseen.

[ 4 viestiä | ]