Ookko pannu? Haluisikko? Ookko pannu? Haluisikko?
Sänky rikki Sänky rikki
dissosiointi dissosiointi
Ja se oli kaunista Ja se oli kaunista
Mitä kissi kuuntelee? Mitä kissi kuuntelee?
Työmijes Työmijes
Ei voi olla huonoa Ei voi olla huonoa
Teki perseestä hatun Teki perseestä hatun
Juokaa säännöllisesti vettä :) Juokaa säännöllisesti vettä :)
Feminiini Feminiini
hyvää ruokaa hyvää ruokaa
Kuumotus Kuumotus
Ilman Hitleriä Ilman Hitleriä
Miekkaa en kanna, huotra on varattu munalleni Miekkaa en kanna, huotra on varattu munalleni
Ruotsi Ruotsi
Eipä kestä Eipä kestä
Kukaan ei omista normaalia tuolia KH-sarjassa Kukaan ei omista normaalia tuolia KH-sarjassa
Suomi mainittu! Ja Norja! Suomi mainittu! Ja Norja!
Kurks :3 Kurks :3
All new Dr. Phil All new Dr. Phil
Seteli taidetta Seteli taidetta
Emohirvi näytti spandexille Emohirvi näytti spandexille
Alkuperänen Martta meemu sarjii Alkuperänen Martta meemu sarjii
Pakko lukea vissiin tämäkin... Pakko lukea vissiin tämäkin...
 761 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 28.08.2021 22:33:54
[ + 0 | ]

Ikeadåsh

[56181] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [540x960] [] []
tiedosto.jpg

ikea

(18)  · 

kardashians

28.08.2021 22:57:57
#495472 [+1] Piilota Suosittele

>>495470
Kaikkihan nuo on poikkeavia. Me sentään ollaan vielä normaaleja.. etes osittain. Siitä vaan jos kerran sille tuntuu, että perseeseen pitää saada implantteja, että näyttää punapersepaviaanilta, mutta sois ny vähän junioreillekki tiedoksi, että ihimisen ei tarvi suosion tai painostuksen vuoksi näyttää sorsalta tai paviaanilta. Aikuset sentään yleensä tajuaa nää jutut, mutta juniorit ei aina hiffaa mikä on muodin oikku ja mikä on se mitä haluaa. Eli jos on pieniä räkänappeja kotona kasvamassa kokoa niin jutelkaa ny helevetti niien kesken siitä mitä tarkottaa muoti ja mitä siitä voi seurata.

Kuinka monella nykyään onkaan perseen yläpuolella joku siipitatuointi tai käsissä tribaalit. Muodit tulee ja menee, mutta jos rupeaa tunkemaan Wurthin A8:a tai leimaa nahkaan niin kanttii funtsata vähän pidempään ku mitä tällä viikolloa Suosikit tai Seiskat mainostaa.

Jos himottaa niin siitä vaan, mutta turha sitten soitella lehistöön ja vinkua, että ei tää ookkaan enää muotia ja nyt tarttis rahankeruuta että saa vaihettua tilalle uudet parin vuoden villitykset. ... jotaki puuttuu. Ai niin, SAATANA!

29.08.2021 03:55:29
#495507 [+2] Piilota Suosittele

N33kureilla on himot tuollaisiin pullea peräisiin kun alitajuisesti afrikan apina ajattelee että: "Tuota perää on hyvä naida, tuo hehtaari perä työntää lapsia ulos vauhdilla koska on noin iso ja koska ugabuga isoperä sieltä tulla paljon lapsia kerralla".

30.08.2021 14:54:09
#495824 [+-] Piilota Suosittele

Tuo isoperseisyys ja sen ihannointi on typerää. Läskiä perseeseen langanlaihoille tytöille, menkää salille niin saatte kunnon perseen.

[ 4 viestiä | ]