Naispoliisi ajaa kiinni autoonsa törmänneen hurjastelijan Naispoliisi ajaa kiinni autoonsa törmänneen hurjastelijan
Enemmän piilopaikkoja Enemmän piilopaikkoja
Uudet lasit Uudet lasit
Cool cat Cool cat
Purista perseellä normaalisti Purista perseellä normaalisti
Nyakim Gatwech Nyakim Gatwech
AAAAAAAA! AAAAAAAA!
Tehoa autoon Tehoa autoon
Gondolan sivilisaatio Gondolan sivilisaatio
Feminismin hengen ruumiillistuma Feminismin hengen ruumiillistuma
Yllätys! Yllätys!
Kortsut lenkkareihin Kortsut lenkkareihin
Gondoloiden vapahtajan ristikuolema Gondoloiden vapahtajan ristikuolema
Sikailu intensifies Sikailu intensifies
Mihinkään ei voi luottaa >:3 Mihinkään ei voi luottaa >:3
am I rite :) am I rite :)
Börhkori Börhkori
Masentavaa Masentavaa
Shower thoughts Shower thoughts
Muutama webm 10 Muutama webm 10
Kaikki tarkistamaan Kaikki tarkistamaan
merimies siili merimies siili
kumisuu kumisuu
myydään tiikeri myydään tiikeri
 541 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.12 MB, 1 tiedosto, 01.09.2021 21:59:07
[ + 0 | ]

Mitä vittua?

[56305] [tiedosto.jpg] [0.12 MB] [767x1060] [] []
tiedosto.jpg

luonnonsuojelu

01.09.2021 22:29:46
#496629 [+7] Piilota Suosittele

Mane suojelee luontoa 0,5-2 vuoden välein vaihtuvan läppärin ja noin vuoden välein vaihtuvan älyluurin ääressä, koska hän tietää kaiken ja on aina 100% oikeassa, joten mitä välii jos hiilijalanjälki on 2-3 kertainen verrattuna keskiverto suomalaiseen.
Mane puolustaa myös vähemmistöjä koska se on ainoa tapa hyvittää suomalaisten hirmuteot somali orjille jotka rakensivat kaikki suomen talot, samoin kuin hyvittää pettyneiden irakilaisten tunteet kun ei suomalainen nainen ymmärrä heidän rakkauttaan vaan kutsuu sitä raiskaukseksi, eikä edes hyväksy facebook kaveriksi.
Mane, aikamme sankari joka unohdetaan tuhannen sekunnin, tai no minuutin päästä ellei mene BB-taloon tai pääse kansanedustajaksi.

01.09.2021 22:49:39
#496642 [+3] Piilota Suosittele

Jos Mane on noin Suomi- ja suomalaisvastainen, hän ansaitsee menolipun Afganistaniin kritisoimaan paikallista toimintaa.
Takaisin ei tarvitse tulla.

02.09.2021 07:28:12
#496686 [+2] Piilota Suosittele

Ehkä Somalian lippu on parempi? Ei näy muuen somaleita eikä irakilaisia eikä muitakaan itämaan tietäjiä missään patikoimassa. Heidät löytää vain ja ainoastaan kaupungista.

02.09.2021 08:08:11
#496694 [+2] Piilota Suosittele

Perkele, ehit ennen mua. Tässä, hyvät naiset ja herrat, on täydellinen esimerkki siitä miksi mielenterveyspalveluista leikkaaminen oli iso virhe.

[ 7 viestiä | ]