Totaalinen vitun 9 Totaalinen vitun 9
Kaunis nainen Kaunis nainen
Käppäurut 2 Käppäurut 2
kevät uutetta kevät uutetta
onko kukaan tunnistanut ählämiä onko kukaan tunnistanut ählämiä
Homopata. Homopata.
Olutta! Olutta!
Käppäurut 1 Käppäurut 1
Cum Mobile Cum Mobile
A.y.p.s 3 A.y.p.s 3
The nexus of chaos 5 The nexus of chaos 5
Tivolissa Tivolissa
alin paras alin paras
tohtorilla on asiaa tohtorilla on asiaa
pimeä tie, mukavaa matkaa pimeä tie, mukavaa matkaa
Malossin alakauttanen Malossin alakauttanen
ohittamaton tarjous ohittamaton tarjous
Unholy black metal 1 Unholy black metal 1
Maailman reunalla Maailman reunalla
Kokoomuspsykoosit Kokoomuspsykoosit
kana ja koira kana ja koira
Kuumottaa vitusti kelan kidutuskoneet Kuumottaa vitusti kelan kidutuskoneet
nakuankka pystytkö tähän? nakuankka pystytkö tähän?
A.y.p.s 4 A.y.p.s 4
 715 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.09 MB, 1 tiedosto, 20.03.2022 02:47:32
[ + 2 - | ]

Venäläinen rauhanlippu

[62853] [bsb.jpg] [0.09 MB] [600x400] [] []
bsb.jpg

rauhanlippu venäjä

20.03.2022 02:49:14
#557105 [+1] Piilota Suosittele

Venäjän rauhaa kannattava oppositio on viime aikoina ottanut lipukseen valko-sini-valkean lipun, koska nykyisen Venäjän lipun alin punainen raita on heidän mielestään verenvuodatuksen ja sorron symboli!

05.04.2022 22:44:40 | 22:46:26
#561264 [+-] Piilota Suosittele

Siinä ryssäpaska taas nuolee muiden persettä, ensin oltiin niin Vova sedän pauloissa eikä krimillä ollu sotia! Ukrainassa ei ollu venäläisiä! Mitään sotia ei ole! Nyt esitellään ryssäpaskalippua että juu juu, ihan rauhan asialla ollaan ku siviilejä ammutaan ja ryssäpaska soi kun tykitetään siviilikohteita. Mutta tää on ryssäpaskakulttuuria, sitä samaa kulttuuria jota repostnik ajaa.

Kumma juttu, silti se täällä rottailee eikä mene ryssiin. Miksiköhän? Niin, miksiköhän?

Sitte samanlailla ku paska putin kiistetään kaikki, eihän nyt siis ja mussun mussun. Sitte taas soitetaan ryssäpaskamusiikkia kun Ukrainassa rasikataan ja tapetaan siviilejä, mutta hei! Se on vain propagandaa!

Sitte taas välillä tuomitaan venäjän (muka) hyökkäyssota, mutta taas takki heiluu ja lisää ryssäpaskaa ja rauhanlippuja! Ei tässä mitään sotaa ole olemassakaan! \;D/ Länsi kusettaa!

06.04.2022 20:42:11
#561478 [+-] Piilota Suosittele

>>561264

Niin, miksiköhän en mene ryssiin? Ihan siksi että oon tehnyt tätä samaa ja paljon enemmänkin venäläisessä sosiaalisessa mediassa. Sieltä tulee valtavat sakot tai jos mun jutut todetaan jotenkin merkityksellisiksi, vuosia vankeutta.

Ja kyllä, Krimillä ei ollut sotaa ja Vladimir Putin toimi melko asiallisesti tätä ennen. Nyt ei enää toimi.

[ 8 viestiä | ]