Katsokaa mitä minä osaan Katsokaa mitä minä osaan
Ponimies on erimies xD Ponimies on erimies xD
griffith vs black swordsman griffith vs black swordsman
Näkyy olevan... Näkyy olevan...
kawaii kawaii
Dragoneja kaikkialla Dragoneja kaikkialla
Sinep Sinep
VR ja 4 vuodenaikaa VR ja 4 vuodenaikaa
Ihana nainen Ihana nainen
syntiset syntiset
ainaki halvempi kuin silikonit ainaki halvempi kuin silikonit
Kissakuvia ja gifejä Kissakuvia ja gifejä
Kauppareissu edessä Kauppareissu edessä
certain vengeance certain vengeance
Ei me mitään tehty :3 Ei me mitään tehty :3
Komea poika Komea poika
mämmi :D mämmi :D
Jomppanen vs homie 97 (plussaa ajankohtaisuudesta) Jomppanen vs homie 97 (plussaa ajankohtaisuudesta)
puoli miljoonaa sokeeta puoli miljoonaa sokeeta
Verkkokauppa.comin inventaario Verkkokauppa.comin inventaario
♂jamajo carnival ♂jamajo carnival
anteeksi nyt tulee spermaa anteeksi nyt tulee spermaa
Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son
False Positive - Ill Repute False Positive - Ill Repute
 511 näyttökertaa, 2 viestiä, 1.13 MB, 1 tiedosto, 03.04.2022 17:55:25
[ + 8 | ]

päättäjät tietää

[63332] [paattajat-tietaa.png] [1.13 MB] [765x960] [] []
paattajat-tietaa.png

sähköauto

(21)  · 

bensa

(35)  · 

hinta

(31)
03.04.2022 19:26:08
#560670 [+-] Piilota Suosittele

... ja seisotan sitten kuukausitolkulla lämpiämätöntä Teslaani korjaamon pihalla ...


Mutta rehdisti sanottuna, jos oikeasti Opel Manta GSe tulee konseptin mukaisella alkuperäisen Mantan korilla myyntiin ja range saadaan 450-500 kilometrin väliin eikä tätä koreutta pilata pähkähullulla hinnalla, niin sitten on pakko lähteä ostoksille.

03.04.2022 22:18:25
#560753 [+-] Piilota Suosittele

>>560670
Teslan omistajilla on kivaa. "Puhelimitse huoltoon ei tahdo saada yhteyttä, vaan tunnin-kahden mittaiset jonotukset ovat täysin arkipäivää.

Tesla on ratkaissut ongelman lisäämällä auton käyttöjärjestelmään ja puhelinsovellukseen mahdollisuuden varata aika suoraan verkosta nappia painamalla. Lisäksi huoltojonot ovat olleet pitkiä, ja yksinkertaiseenkin operaatioon on aikoja saanut odottaa viikkotolkulla. Vantaan Sanomat kertoi jo kaksi kuukautta sitten Tesla-huollon olleen niin ruuhkautunut, ettei uusia huoltoaikoja voinut edes varata.
Kuluvana talvena Tesla Model 3:ssa ja Model Y:ssä ilmenneet lämmityslaiteongelmat ovat kärjistäneet tilannetta. Pakkastalvena perusmallin lämmitys lakkasi kokonaan toimimasta, ja igluiksi muuttuneet autot jouduttiin hinaamaan organisaation kahden Suomessa toimivan merkkikorjaamon pihoihin. Yhä venyneet huoltojonot törmäsivät lisäksi autoalaa yleisemminkin vaivaavaan komponenttipulaan, mikä on saanut Tesla-omistajat raivon partaalle."
Linkki: https://www.iltalehti.fi/sahkoautot/a/5dab1449-cd81-4431-9192-00ca6f3c6b9d

[ 2 viestiä | ]