Vaimot Vaimot
Yksinäiset vuoret 4/4 Yksinäiset vuoret 4/4
Partiboi69 - Ketamine Dreams Partiboi69 - Ketamine Dreams
Kotkan meripäivät Kotkan meripäivät
Aristokatit Aristokatit
ilmeitä ilmeitä
X-men X-men
Vitun muumit osa a Vitun muumit osa a
Mites tässä näin kävi? ;__; Mites tässä näin kävi? ;__;
run nigger ruun!! run nigger ruun!!
Klitorislaulu Klitorislaulu
Nyt tiedät osa 5/5 tälle illalle Nyt tiedät osa 5/5 tälle illalle
super upee nakkitalo super upee nakkitalo
kaaleet vs kissa kaaleet vs kissa
Feminismin jäljet Feminismin jäljet
Hellurei Hellurei
Random idiots Random idiots
pierua pierua
rättikokeilu rättikokeilu
onko autossasi jotain vikana onko autossasi jotain vikana
Ace of Spades Ace of Spades
Kiva syksy Kiva syksy
Hyvä poika Hyvä poika
Fugushima Fugushima
 588 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.83 MB, 1 tiedosto, 11.06.2022 19:56:19
[ + 1 | ]

Noin viikon uutiaet- Demarit


noin viikon uutiaet

 · 

jukka lindström

 · 

sdp

(549)
11.06.2022 20:31:45
#577295 [+1] Piilota Suosittele

>>577287
No kaikki ei ymmärrä huumoria. Ne on niitä venkuloita jotka mielellään nauraa muille, mutta jos joku nauraa niille niin hirvee älämölö päälle. Kyllä mun mielestä ihimisen paras ominaisuus on kyky nähdä itessäänkin vikaa siinä missä näkee muissakin. Jos vaikka persut perseilee niin kyllä se on ihan oikeen nauraa niille(kkin). Itse Valtiaat oli hauska sarja, tosin siihen aikaan ei vissiin persuja paljoa tainnu ollakaan vai oliko ensinkään.

Ja parodian kauttahan sitä astetta skarpimmat tajuaa, että nyt on tullu tehtyä typeryyksiä ja vielä skarpimmat osaa muuttaa käytöstäänkin. Se on harvinainen luonnonvara nykyään ku kaikesta saa ja pitääkin loukkaantua. Niinku vaikka se mulaatti joka suuttu sille tähtitieteen professorille ja heitti kaiken läskiksi ku kuuli sanan neekeri ja kieltäyty ymmärtämästä sitä jutun juonta. Esko Valtaoja?

12.06.2022 10:40:11
#577381 [+1] Piilota Suosittele

>>577295

Huumori on erittäin tärkeä osa elämää. Sen avulla olen päässyt erittäin kipeistä tilanteista edes liikkeelle. Huumonrintajuttoman ihmisen kanssa olen myös tehnyt töitä. Ei ymmärtänyt oikeasti yhtään mitään. Erittäin vaikeata on semmoisen kanssa tehdä töitä. Onneksi lähti pois muihin hommiin.

[ 5 viestiä | ]