Afrikan tähden(kin) rosvo. Afrikan tähden(kin) rosvo.
Ihana nainen Ihana nainen
One Visionin tekoa One Visionin tekoa
Maailman pisin kääpiö anno 1944 Maailman pisin kääpiö anno 1944
Ihana ahteri Ihana ahteri
Pätäng Vesala Pätäng Vesala
Totuus on rasismia! Totuus on rasismia!
Hyberborea Hyberborea
Apujen friikki onnettomuus Apujen friikki onnettomuus
Hyvä ystävä ja pomo Hyvä ystävä ja pomo
Videokokoelma Videokokoelma
Elokapina pojat. Elokapina pojat.
Videokokoelma Videokokoelma
jos on nälkä.. ota snickers jos on nälkä.. ota snickers
Liima Liima
moi poliisisetä moi poliisisetä
Saatanan jonnet Saatanan jonnet
vene vene
pelastakaa suomi pelastakaa suomi
Mustat kissat Mustat kissat
Adapteri Adapteri
Ryppy ja Grönmarx osa II Ryppy ja Grönmarx osa II
jalkapallo jalkapallo
watermelon king watermelon king
 470 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.83 MB, 1 tiedosto, 11.06.2022 19:56:19
[ + 1 | ]

Noin viikon uutiaet- Demarit


noin viikon uutiaet

 · 

jukka lindström

 · 

sdp

(523)
11.06.2022 20:31:45
#577295 [+1] Piilota Suosittele

>>577287
No kaikki ei ymmärrä huumoria. Ne on niitä venkuloita jotka mielellään nauraa muille, mutta jos joku nauraa niille niin hirvee älämölö päälle. Kyllä mun mielestä ihimisen paras ominaisuus on kyky nähdä itessäänkin vikaa siinä missä näkee muissakin. Jos vaikka persut perseilee niin kyllä se on ihan oikeen nauraa niille(kkin). Itse Valtiaat oli hauska sarja, tosin siihen aikaan ei vissiin persuja paljoa tainnu ollakaan vai oliko ensinkään.

Ja parodian kauttahan sitä astetta skarpimmat tajuaa, että nyt on tullu tehtyä typeryyksiä ja vielä skarpimmat osaa muuttaa käytöstäänkin. Se on harvinainen luonnonvara nykyään ku kaikesta saa ja pitääkin loukkaantua. Niinku vaikka se mulaatti joka suuttu sille tähtitieteen professorille ja heitti kaiken läskiksi ku kuuli sanan neekeri ja kieltäyty ymmärtämästä sitä jutun juonta. Esko Valtaoja?

12.06.2022 10:40:11
#577381 [+1] Piilota Suosittele

>>577295

Huumori on erittäin tärkeä osa elämää. Sen avulla olen päässyt erittäin kipeistä tilanteista edes liikkeelle. Huumonrintajuttoman ihmisen kanssa olen myös tehnyt töitä. Ei ymmärtänyt oikeasti yhtään mitään. Erittäin vaikeata on semmoisen kanssa tehdä töitä. Onneksi lähti pois muihin hommiin.

[ 5 viestiä | ]