lentävä neekeri lentävä neekeri
Oikeusliiga Oikeusliiga
Miksi olen äärikonservatiivi Miksi olen äärikonservatiivi
Eloapinat Eloapinat
Universaalitotuus Universaalitotuus
Jutkujen simppaajat Jutkujen simppaajat
Panomies Panomies
inkelin baari-ilta inkelin baari-ilta
himpsatti raketi räjähti himpsatti raketi räjähti
Supersankarien erot Supersankarien erot
Tissit Tissit
Let there be light Let there be light
venom näyttää kikan venom näyttää kikan
työ työ
Isä Isä
läski läski
A true genious A true genious
Hienoja maalauksia Hienoja maalauksia
Sohvaperuna Sohvaperuna
Ollaan yhdessä nyt Ollaan yhdessä nyt
heimosenkeimo laittaa hesen solmuun heimosenkeimo laittaa hesen solmuun
Balkanin barbi Balkanin barbi
kjeh kjeh kjeh kjeh
bändi bändi
 655 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.12 MB, 1 tiedosto, 16.06.2022 23:15:24
[ + 6 - | ]

Lisää muslimeja Suomeen.

[65148] [20220616_231442.jpg] [0.12 MB] [720x1209] [] []
20220616_231442.jpg

honkasalo

 · 

afgaanit

16.06.2022 23:48:44
#578474 [+5] Piilota Suosittele

Miksi afgaanien? Niistä ei ole muuta kuin harmia. Jos sieltä otetaan porukkaa nii oikeasti niitä naisia ja lapsia. Siis semmosia lapsia joilla ei kasva parta.

17.06.2022 05:52:02
#578530 [+2] Piilota Suosittele

Afganistan on ollut viimeiset 43-vuotta eriasteisessa sotatilassa, joten miksi juuri nyt sieltä tulevien "pakolaisten" maahantuloa pitäisi helpottaa?
Jo 1990 luvulla kun neukkula korisi kuolon tuskissaan tuli sieltä näitä Barren liittolais somaleita ja neukkujen yhteistyö kumppani afgaaneja (esim.Nasima Razmyarin isä perheineen).
Seuraavaksi tuli näitä iran, irak, turkki ja kreikan kiertäneitä turvapaikka shoppailija afgaaneja jotka olivat kierrelleet jopa 15-vuotta em.maita etsien maata jossa saa parhaan elätyksen.
Samaan joukkoon kuuluu myös "afgaanit" jotka ovat jo toisesa polvessa syntyneet esim.pakistanissa, iranissa jne mutta sitten päättäneet lähteä turvallisesta synnyin / kotimaastaan pakolaisiksi vanhempien / isovanhempien kansalaisuutta hyväksikäyttäen.

[ 7 viestiä | ]