mämmi mämmi
Läski Läski
Pölle Pölle
oispa: kaljaa oispa: kaljaa
Niilo työkkärissä Niilo työkkärissä
Finneas Finneas
For Baskins For Baskins
käynnistinpakkaus käynnistinpakkaus
Kun menet veksiin ja saat 10 päivää kotihoitoa Kun menet veksiin ja saat 10 päivää kotihoitoa
Hyi, neekeri Hyi, neekeri
Scorpy Scorpy
kot kot
Funtsitaan Funtsitaan
Näiden tyttöjen kanssa voisi tanssia esim ostoskärryjä Näiden tyttöjen kanssa voisi tanssia esim ostoskärryjä
The Last Unicorns The Last Unicorns
kaljaa kaljaa
Ankat koiria Ankat koiria
Tulkaa auttaa äkkiä ny vittu Tulkaa auttaa äkkiä ny vittu
Kuvaotokset #23 Kuvaotokset #23
Ehkäisy valistusta Ehkäisy valistusta
Micro Transactions - Epic NPC Man Micro Transactions - Epic NPC Man
Quiz Kid Quiz Kid
Koira komentaa läskiä Koira komentaa läskiä
Kissakuvakokoelma Kissakuvakokoelma
 693 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.12 MB, 1 tiedosto, 16.06.2022 23:15:24
[ + 6 - | ]

Lisää muslimeja Suomeen.

[65148] [20220616_231442.jpg] [0.12 MB] [720x1209] [] []
20220616_231442.jpg

honkasalo

 · 

afgaanit

16.06.2022 23:48:44
#578474 [+5] Piilota Suosittele

Miksi afgaanien? Niistä ei ole muuta kuin harmia. Jos sieltä otetaan porukkaa nii oikeasti niitä naisia ja lapsia. Siis semmosia lapsia joilla ei kasva parta.

17.06.2022 05:52:02
#578530 [+2] Piilota Suosittele

Afganistan on ollut viimeiset 43-vuotta eriasteisessa sotatilassa, joten miksi juuri nyt sieltä tulevien "pakolaisten" maahantuloa pitäisi helpottaa?
Jo 1990 luvulla kun neukkula korisi kuolon tuskissaan tuli sieltä näitä Barren liittolais somaleita ja neukkujen yhteistyö kumppani afgaaneja (esim.Nasima Razmyarin isä perheineen).
Seuraavaksi tuli näitä iran, irak, turkki ja kreikan kiertäneitä turvapaikka shoppailija afgaaneja jotka olivat kierrelleet jopa 15-vuotta em.maita etsien maata jossa saa parhaan elätyksen.
Samaan joukkoon kuuluu myös "afgaanit" jotka ovat jo toisesa polvessa syntyneet esim.pakistanissa, iranissa jne mutta sitten päättäneet lähteä turvallisesta synnyin / kotimaastaan pakolaisiksi vanhempien / isovanhempien kansalaisuutta hyväksikäyttäen.

[ 7 viestiä | ]