ööööööööööööööö ööööööööööööööö
Eipä kestä Eipä kestä
shrek pelastaa lapset auschwitziltä shrek pelastaa lapset auschwitziltä
Luolaston setämiehet tiedoksi Luolaston setämiehet tiedoksi
"Tultiin kylään, toivottavasti ei haittaa" "Tultiin kylään, toivottavasti ei haittaa"
Japanisoitu börheä Japanisoitu börheä
Roope Roope
Päivän luontokuva Päivän luontokuva
Venäjän ja Neuvostoliiton ukrainalaisille lahjoittamat alueet Venäjän ja Neuvostoliiton ukrainalaisille lahjoittamat alueet
Mmm Mmm
parannettu metallika parannettu metallika
matika apu matika apu
Lintujen laulua Lintujen laulua
Tarjolla uusi proteiini jogurtti Tarjolla uusi proteiini jogurtti
Whee! Whee!
Lambit bää bää Lambit bää bää
Brutopia Brutopia
Katoamis temppu Katoamis temppu
Ei voi olla huonoa Ei voi olla huonoa
olympia apu apustus olympia apu apustus
Toiminnan mies Toiminnan mies
Hengellinen pelastus Hengellinen pelastus
Crossover Crossover
Kuuma linja Kuuma linja
 526 näyttökertaa, 7 viestiä, 2.91 MB, 1 tiedosto, 29.02.2024 03:09:23
[ + 0 | ]

Kebab

[68168] [tiedosto.jpg] [2.91 MB] [3968x2976] [] []
tiedosto.jpg

29.02.2024 22:46:39
#602462 [+-] Piilota Suosittele

>>602437
Abu Fuadin tulista kastiketta päälle. Sitten Santa Marian Chili Explosion -myllystä rahirahirahi kunnolla makua päälle. Roiskitaan vielä Heinzin chilikastikettakin mukaan. Kyllä se ainakin paranee, mutta paraneeko tarpeeksi jääkin sitten mysteeriksi.

01.03.2024 22:44:30
#602686 [+1] Piilota Suosittele

>>602462
Voi elämä 🥵 tulin juuri paskalta, jööti oli neekerinkyrpää vastaava, mutta happoa täynnä. Ai saatana, ja kerta oli neljäs tänään, jöötiä tuli metrikaupalla, enkä syönyt eilen kuin yöllä kaksi leipää.

Tuntuu kuin olisi raiskattu. Myös verellä on osuutta asiaan. AI SAATANAN SAATANA!

01.03.2024 23:01:18
#602701 [+-] Piilota Suosittele

>>602686

Mutta ei tule jöötiä. Luikuria vain laskee. Liikaa stressiä, liikaa happoja, liian nopea elimistö, ikävä reaktio kahviin, liikaa mausteita ja ehdottomasti liikaa rasvaa. Ongelma lähinnä aamupäivällä ja lounaan jälkeen. Sitten rauhoittuu eikä tarvitse juosta vessassa.

03.03.2024 20:47:33
#603111 [+-] Piilota Suosittele

>>602701
Miedot alkoholijuomat (olut, viini) nopeuttavat ruoansulatusta ja estävät haiman tuottaman hormonin tuotantoa joka lisäisi vasta-aineita vatsan hapoille. Nyt kun haima toimii vajaakäynnillä, se on pahempaa, ja osaan tasan tarkkaan ajoittaa sen 4-3 viikon väliin tästä kun join viinaa jota en normaalisti juo. Se on sitten tässä. Haima ei palaudu.

[ 7 viestiä | ]