Hups Hups
Norski ja Rapunaama motellissa Norski ja Rapunaama motellissa
Katutaidetta Katutaidetta
ihana lemmikki ihana lemmikki
Rakkaus on vitun sokea Rakkaus on vitun sokea
Naps Naps
Treffeillä Treffeillä
Näläkäsiä katteja Näläkäsiä katteja
Niin miksiköhän syntyvyys ja onnellisuus laskee jatkuvasti? Niin miksiköhän syntyvyys ja onnellisuus laskee jatkuvasti?
miätä ehmettiä miätä ehmettiä
yritysniksi yritysniksi
Piru meni Georgiaan Piru meni Georgiaan
Perse Perse
Ihana nainen Ihana nainen
soija soija
Hernari kätevässä pumppupullossa Hernari kätevässä pumppupullossa
huomio huomio
Helluntai Helluntai
sitä oikeeta sitä oikeeta
ubi cuck soft :DDD ubi cuck soft :DDD
Onko kyseessä varastettua tavaraa ja joku myy tiktokissa Onko kyseessä varastettua tavaraa ja joku myy tiktokissa
LukHash - Raster Bar LukHash - Raster Bar
Ihana nainen Ihana nainen
jekutti jekutti
 592 näyttökertaa, 11 viestiä, 17.71 MB, 2 tiedostoa, 23.03.2024 07:53:17
[ + 1 | ]

Hullu Reetta ja toinen autisti

[69074] [tiedosto_1.mp4] [17.65 MB] [324x720] [99.01s] [] []
[69073] [tiedosto_2.jpg] [0.06 MB] [640x778] [] []
tiedosto_2.jpg

greta

(71)  · 

autisti

(20)  · 

varas

(150)  · 

kehari

(12)
24.03.2024 02:09:15
#608785 [+-] Piilota Suosittele

>>608420
Juuri näin.

>>608433
Vitut ollu.

>>608437
Jos näkisin tommosta hommaa mun kaupassa niin ekana blokkaisin ulospääsyn ja jos kävis käsiksi niin tunkisin nyrkin sen perseeseen. Mitä tota lähikauppaa ja sen väkeä tuntee niin videonauhotukset olis vahingossa kadonneet eikä kukaan asiakkaistakaan olis nähny mitään vaikka se porsas siinä vinkuis ainakin sen vartin ja huutais poliiseja paikalle. No siinäpä huutais ku näillä kulmilla on totuttu hoitamaan asiat oman kylän voimin. Siksi täällä ei oo ollutkaan muualta muuttaneita autisteja lukuun ottamatta jotka kuvittelee voivansa pölliä meidän kylän kaupasta. Ovat oppineet jo heti ekalla kerralla että mikä on kylän meininki. Tyhmempiä on joskus jouduttu opettamaan kahdesti mutta sen jälkeen ku pääsevät muutaman viikon levon jälkeen takas kämpälle kädet ja jalat kipseissä ovat hissunkissun oppineet miten hommat toimii tällä perällä.

>>608726
Yleensä ihmiset kuvittelee, että ei oo töissä jos ei käy töissä. Ymmärrettävä erehdys. Sitten on vaikka näitä kiljun keittäjiä jotka ei myy kuitilla. Kyllä se työstä käy sekin, että kuskaa sen kymmenen kertaa kuus kiloa sokeria ja hiivaa kämpille viikottain ja pullottaakin ne sitten siellä autotallin perukoilla. Ja maun vuoksi toki muutama tippa diisseliä sekaan.

26.03.2024 00:53:17
#609230 [+-] Piilota Suosittele

>>609178
Oon sanonu tästä jo joskus aikasemminki mutta kerran oli yhessä autokuskien puulaakissa semmonen 75-vuotias homopoika joka oli aivan saatanan katkera siitä, että ei eläkkeellä tullut toimeen. Ja heti ku nykäs lisää happea niihin turhanpäiväsiin keuhkoihinsa niin kehu aivan töpinöisään, että miten on aina tehny työt pimeänä.

Se vaan oli sille liian monimutkainen asia käsittää, että jos on tehny pimeänä niin ei saa sitten eläkettäkään. Oli aivan hevonvitun katkera siitä. Se muuten ties, että määkään en siellä harjottelussa KOSKAAN pidä taukoja ja sen takia oon HUONOA ESIMERKKIÄ muille duunareille. No sannoin, että kyllä mää pidän taukoni ihan paikall... ET PIDÄ MINÄ KYLLÄ TIEDÄN OLEN NÄHNYT!!! Ai jaa, no milläs työmaalla me ollaan oltu yhtä aikaa, että näkisit semmosta? ....... KYLLÄ MINÄ TIEDÄN!!!!!! No kai nää vitun kehari tajuat, että jos me ei olla edes samoilla työmailla niin vitustako nää muka tiedät että millon pidän taukoni ja miten? WÄÄLÄBÄÄLÄÄ MINÄ TIEDÄN MINÄ TIEDÄN ET PIDÄ NIITÄ KOSKAAN ULIVULITULIJULI!!! Just niin, haistappa vittu. "GAAH GAAH, NYT TE MUUTKIN TÄÄLLÄ KAHVIHUONEESSA NÄETTE, ETTÄ MITEN NUO NUSSII MEIDÄN TYÖT GAA GAA GAA LADYGAGAA!!!

[ 11 viestiä | ]