Erinomaista toimintaa Erinomaista toimintaa
No kuka? No kuka?
Sieg börh (check your grammar) Sieg börh (check your grammar)
Suomi 200 vuotta Suomi 200 vuotta
Vähättelytaktiikan kannattaja Vähättelytaktiikan kannattaja
perus anime perus anime
donald suu donald suu
Juhlinta lähestyy loppuaan Juhlinta lähestyy loppuaan
Ei nyt oo pääsiäinen saatana Ei nyt oo pääsiäinen saatana
Miten trump näkee maailman Miten trump näkee maailman
Hehe Hehe
Tupa ryskyi Tupa ryskyi
Jumalauta, nainen Jumalauta, nainen
Mistä saisin ton hupparin Mistä saisin ton hupparin
Börhkasvi Börhkasvi
Ihmisiltä ei saa olla missään rauhassa Ihmisiltä ei saa olla missään rauhassa
Lentokone antaa pusun Lentokone antaa pusun
hei kuinka voin auttaa? hei kuinka voin auttaa?
Tuo tarkoittaa että olet homo Tuo tarkoittaa että olet homo
Väistöliikkeitä Väistöliikkeitä
läps läps :3 läps läps :3
Fernando Approves Fernando Approves
Hotdogit Hotdogit
nistit nistit
 795 näyttökertaa, 11 viestiä, 13.85 MB, 1 tiedosto, 03.04.2024 13:55:13
[ + 2 | ]

Syöminen

[69429] [Snaptik.app_7352760022113307909-1-1.mp4] [13.85 MB] [576x1024] [185.37s] [] []

mies

(572)  · 

nainen

(2302)  · 

ateria

(12)
03.04.2024 14:53:04
#611435 [+3] Piilota Suosittele

Kyllä se on naisilla vaikeaa, kun syöminenkään ei onnistu. Tuommonen ku laitetaan vaikka nuotiolle makkaran paistoon niin siihen menee 15 minuuttia ettei vaan kuori kärähdä liikaa ja siinä vaiheessa miehet onkin jo vetämässä kaljakoria puolessa vaiheessa. Tämän takia naisia ei sais päästää mihinkään yksin. Ehtivät kuolla nälkään vaikka ympärillä olis valmista safkaa seittemän edestä kun mutustaminen on niin hidasta. Ja tuollaki on varmaan selluliittia niin paljon ettei uskalla bikineissä näyttäytyä ja ääntelyiden perusteella siellä on ainakin yks sinappikone niin pillukin on siinä kunnossa, että vois vaikka hevosdildon päälle istahtaa eikä tuntis mitään. Hyh hyh.

03.04.2024 17:19:18
#611481 [+-] Piilota Suosittele

>>611435
>>611462
Jos sä käyt hakemassa stadista pinnallisen Instagram Iineksen metsään rakennekynnissä ni sitte ehkä. Metsäreissuja olen tehnyt vitun monta, sekä yleensä ne on just ne naiset joilla on joitakin desiaineita mukana kun joku eräkyrpä vetäsee puukolla haavan sormeen. Edes laastaria ei välttämättä löydy miehiltä, jos löytyy niin se on joku varustelekasta ostettu mini-ensiapupakkaus jota ei koskaan ole edes avattu. Samoin myös ne samat naiset osaa muutenkin varustautua paremmin, ensin niille nauretaan kun ne kantaa useampaa kylmälaukkua sekä pussukkaa kotaan mutta annas olla kun aamulla se alkaa tekemään aamupalaa ja keittelemään kahvia kun sillä on maidotkin mukana niin ei paljon vittuilua enää kuulu.

Miesten kokkaus on sitä, ettei sitä pihviä edes leikata mistään ulkofileestä vaan se on joku vitun pirkka-pihvi kaupan muoveissa joka lätkästään ritilälle kun se on valmiiks maustettu :D Sit puhutaan miten paljon me tehtiin ruokaa oikein äijämättöä ai että oli hienot juhlat!

(eli siis 5 pihviä ja 2 pakettia makkaraa, vain yksi jätkistä muisti sinapin :D)

03.04.2024 18:10:15
#611509 [+1] Piilota Suosittele

>>611481
Mettämies mitään vitun laastareita tarvitte. Vähän pihkaa lähimmästä männystä/kuusesta ja sammalta päälle. Miestä lähinnä ollut nainen (ei ollut Pihvin suosittelema) oli semmonen joka suostu lähtemään yhen (1) kerran viemään roskat ilman meikkaamista. Mulla on aivan liian fiiniä sakkia tuttavapiirissä. Kerrankin suunniteltiin pientä reissua pohjoseen niin eihän siitä tullu lasta eikä paskaa, kun ämmän ois pitäny päästä pesulle kaks kertaa päivässä koko sen 1-1½ viikon aikana eikä ois suostunu laittamaan matoa koukkuun.

Kyllä se vaan on niin, että naisista ei oo mitään muuta ku haittaa, sankokaa minun sanoneen.

03.04.2024 18:17:51
#611510 [+1] Piilota Suosittele

Tuoki ku ois jättäny turhat ilmeilyt väliin, yliampuvat esitykset ja vaa syöny ni helposti ois pysyny perässä.

04.04.2024 06:02:26
#611787 [+-] Piilota Suosittele

>>611510
Niinpä, mutta kun tyypillinen nainen niin ei voi kauhalla ottaa jos lusikalla on annettu.

>>611785
Noh noh. Te hinttarit kun pyöritte vaan siideripillujen kans ja istutte jalat vielä tiukemmin ristissä ku katolisen tyttökoulun pääopettajatar niin ei oo mikään ihme että luulet hiirimäisen näkertelyn olevan miehekästä. Jos haluaa olla Mies niin sen eteen on tehtävä töitä eikä inistä kainaloihinsa!

[ 11 viestiä | ]