Kallo Kallo
Bagdad Badass Bagdad Badass
Varg lopettaa degeneraation Varg lopettaa degeneraation
Roast Roast
Vierustoveri Vierustoveri
Fuck antifa Fuck antifa
1800-luvun inflaatiofetissipornoa 1800-luvun inflaatiofetissipornoa
Voisin maistaa :3 Voisin maistaa :3
@KaRvApAlLo @KaRvApAlLo
Laserkissa Laserkissa
Öitä Öitä
Inhottava pervo Inhottava pervo
mikä tässä muka hauskaa :D:D mikä tässä muka hauskaa :D:D
"Tee se!" ;___; "Tee se!" ;___;
The Worst Of Bob Sapp MMA The Worst Of Bob Sapp MMA
Gondola Kalevan mailla Gondola Kalevan mailla
Voin melko vaihtelevasti Voin melko vaihtelevasti
@Spikanor @Spikanor
HYVIN ME PELATAAN HYVIN ME PELATAAN
Tawna <3 Tawna <3
Uusi mene Uusi mene
Give us another one! Give us another one!
Facebook kahakka Facebook kahakka
Villin lännen nopein peruna Villin lännen nopein peruna
 400 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 03.04.2024 18:53:43
[ + 4 - | ]

camel

[69442] [tiedosto.jpg] [0.06 MB] [432x684] [] []
tiedosto.jpg

suvaitseminen

 · 

suvakki

(143)  · 

tupakka

(70)  · 

rööki

(16)
03.04.2024 21:18:38
#611596 [+1] Piilota Suosittele

Marlboro, parasta seksin jälkeen (amerikkalaiset)
Kent, parasta jopa ennen seksiä (eurooppa)
Camel, parasta ennen seksiä, seksin jälkeen ja seksin aikana... (kehitysmaat ja paskastaniat)

04.04.2024 00:20:28
#611693 [+-] Piilota Suosittele

>>611596
Miks sä aina pakotat mut kessulle. Mulla on korkea verenpaine, huono kunto, kolesteroli tapissa, hemoglobiini nollissa, mä kuolen vielä sun takia >=(

Mut 🚬😊😋😎

04.04.2024 05:39:57 | 05:40:28
#611784 [+-] Piilota Suosittele

>>611596
>>611693

Näistäpä tuliki mieleen ku ensimmäisen kerran jouduin vanhainkotiin ku jälkeläiset juotti känniin ja vei sinne. Meni muutama viikko ennen ku asiat selves, pääsin vapaalle ja nyt mulla on kaulanauha tehtynä korvalehdistä ja kielistä. Mutta kuitenki niin ku olisin siellä sitten pihalla röökillä yhen toisen mummon kans niin eiköhän tullu hirveä vesisade. No mulla meni tupakka litimäräks ja paskottu täysin. Huusin vittusaatanaa pihalla, mutta se Eirietär oli ihan vaan tyytyväinen, seiso siellä sateessa ja poltti röökinsä loppuun saakka ilman ongelmia.

No kyllä oli sen verran erikoinen näky, että pakko kysyä miten se teki sen niin sano, että ne ostaa tupakka-askin ohella myös kortsupaketin. Leikkaa niistä päädyt pois ja asettelee kumin siihen tupakan ympärille ja ku mitä pitemmälle polttaa niin sitä enemmän käärii sitten sitä kortsua siitä pois. Nerokasta! Joten ku mulla oli poistumiskielto niin sanoin sitten kanttiinin tytölle, että käyppäs ostamassa mulle röökiä ja kortsuja. Likka katto mua aika hämmentyneenä posket punottaen, mutta kysy sitten että minkälaisia kortonkeja? Sanoin, että ei paskankaan väliä kuhan menevät Kamelin päälle.

06.04.2024 00:45:22
#612338 [+-] Piilota Suosittele

>>612318
Oikein hyvä idea!! Mulla on paljon kavereita, jotka ovat päässeet eroon röökistä kokonaan käyttämällä tosi paljon liikaa korvaustuotteita.

Eli jos vaikka purkan kanssa ei saisi mukamas käyttää muuta, niin käyttää vaan silti. Ne ohjeet ei riitä, mutta tuplattuna ollaan jo lähellä.

[ 10 viestiä | ]