Kaupunkien talvikunnossapito Kaupunkien talvikunnossapito
Origameja Origameja
Väkivallan kierre Väkivallan kierre
Vaginan anatomia by setämiehet Vaginan anatomia by setämiehet
serkku pulassa serkku pulassa
Vihreäsilmäinen kaunotar Vihreäsilmäinen kaunotar
Urheiluruutu Urheiluruutu
Keila kikkailee Keila kikkailee
Syödään se puuro Syödään se puuro
Ignored Ignored
Teksti oli oma keksimä :3 Teksti oli oma keksimä :3
macron ei nauti tästä macron ei nauti tästä
Antibiootti. Antibiootti.
Mitä vaan voi tehdä paskasta ja muutamasta kepistä Mitä vaan voi tehdä paskasta ja muutamasta kepistä
Lääkärin hairahdus. Lääkärin hairahdus.
Keppihevonen! Keppihevonen!
>ilpo :D >ilpo :D
Sauna simulaatio. Sauna simulaatio.
Seuraa elämäsi naista. Seuraa elämäsi naista.
Veivari Veivari
There's a new bacon in town There's a new bacon in town
et ole lepakko nainen et ole lepakko nainen
Maailman meno Maailman meno
Mitä kipu on. Mitä kipu on.
 580 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 03.04.2024 18:53:43
[ + 4 - | ]

camel

[69442] [tiedosto.jpg] [0.06 MB] [432x684] [] []
tiedosto.jpg

suvaitseminen

 · 

suvakki

(150)  · 

tupakka

(77)  · 

rööki

(21)
03.04.2024 21:18:38
#611596 [+1] Piilota Suosittele

Marlboro, parasta seksin jälkeen (amerikkalaiset)
Kent, parasta jopa ennen seksiä (eurooppa)
Camel, parasta ennen seksiä, seksin jälkeen ja seksin aikana... (kehitysmaat ja paskastaniat)

04.04.2024 00:20:28
#611693 [+-] Piilota Suosittele

>>611596
Miks sä aina pakotat mut kessulle. Mulla on korkea verenpaine, huono kunto, kolesteroli tapissa, hemoglobiini nollissa, mä kuolen vielä sun takia >=(

Mut 🚬😊😋😎

04.04.2024 05:39:57 | 05:40:28
#611784 [+-] Piilota Suosittele

>>611596
>>611693

Näistäpä tuliki mieleen ku ensimmäisen kerran jouduin vanhainkotiin ku jälkeläiset juotti känniin ja vei sinne. Meni muutama viikko ennen ku asiat selves, pääsin vapaalle ja nyt mulla on kaulanauha tehtynä korvalehdistä ja kielistä. Mutta kuitenki niin ku olisin siellä sitten pihalla röökillä yhen toisen mummon kans niin eiköhän tullu hirveä vesisade. No mulla meni tupakka litimäräks ja paskottu täysin. Huusin vittusaatanaa pihalla, mutta se Eirietär oli ihan vaan tyytyväinen, seiso siellä sateessa ja poltti röökinsä loppuun saakka ilman ongelmia.

No kyllä oli sen verran erikoinen näky, että pakko kysyä miten se teki sen niin sano, että ne ostaa tupakka-askin ohella myös kortsupaketin. Leikkaa niistä päädyt pois ja asettelee kumin siihen tupakan ympärille ja ku mitä pitemmälle polttaa niin sitä enemmän käärii sitten sitä kortsua siitä pois. Nerokasta! Joten ku mulla oli poistumiskielto niin sanoin sitten kanttiinin tytölle, että käyppäs ostamassa mulle röökiä ja kortsuja. Likka katto mua aika hämmentyneenä posket punottaen, mutta kysy sitten että minkälaisia kortonkeja? Sanoin, että ei paskankaan väliä kuhan menevät Kamelin päälle.

06.04.2024 00:45:22
#612338 [+-] Piilota Suosittele

>>612318
Oikein hyvä idea!! Mulla on paljon kavereita, jotka ovat päässeet eroon röökistä kokonaan käyttämällä tosi paljon liikaa korvaustuotteita.

Eli jos vaikka purkan kanssa ei saisi mukamas käyttää muuta, niin käyttää vaan silti. Ne ohjeet ei riitä, mutta tuplattuna ollaan jo lähellä.

[ 10 viestiä | ]