jollaki ollu liikaa vapaa aikaa jollaki ollu liikaa vapaa aikaa
hyttynen hyttynen
hyvä koira :3# hyvä koira :3#
Volmari Volmari
Ei ummetusongelmia Ei ummetusongelmia
UN UN
Oisko... Oisko...
Normaali luolastolainen suvakkiantero Normaali luolastolainen suvakkiantero
Ruokakupissa oli vajausta >:3 Ruokakupissa oli vajausta >:3
Mitäs Mitäs
Lomalla Sotšissa Lomalla Sotšissa
Ihana nainen Ihana nainen
Muodollisesti pätevä Muodollisesti pätevä
onpa vänkä laite :3 onpa vänkä laite :3
Kohta lähtee henki Kohta lähtee henki
Niin hyvää siileä Niin hyvää siileä
Poliisi tiedottaa Poliisi tiedottaa
v*tun jonne v*tun jonne
ihmissusi nimi ihmissusi nimi
erotiikkaa erotiikkaa
Hevonen joka toiselle kuoppaa kaivaa Hevonen joka toiselle kuoppaa kaivaa
Ferari apu apustaja Ferari apu apustaja
Nugs Nugs
Monisti itsensä Monisti itsensä
 577 näyttökertaa, 18 viestiä, 0.2 MB, 1 tiedosto, 29.06.2024 19:38:05
[ + 3 | ]

Pride - Suvakkien juhla. Kaikkia pitää suvaita. Vai?

[71504] [0.jpg] [0.2 MB] [920x690] [] []
0.jpg

suvakki

(145)  · 

tyhmä-antero

 · 

eloapina

 · 

pride

(73)  · 

suvaitsevaisuus

(13)
29.06.2024 19:44:58
#631089 [+8] Piilota Suosittele

Tämä on "suvaitsevaisempien" normaali käyttäytymismalli. Väitetään, että ollaan hyveellisiä, asioiden oikealla puolen ja suvaitsevaisia. Todellisuudessa tuetaan ja kannatetaan Hamas-terroristeja, ollaan antisemitisteja, ollaan rasisteja, ollaan kaikkein suvaitsemattomimpia fasisteja ja natseja.

29.06.2024 19:51:16
#631094 [+1] Piilota Suosittele

Höh, ei Pridessä ole suvaitsevaisuudesta kyse, Pridessä kyse on sukupuolivähemmistöistä, eli esimerkiksi heteromiehistä jos siinä tosiaan on kyse sukupuolivähemmistöistä.

29.06.2024 20:10:20
#631107 [+3] Piilota Suosittele

No hulluimmat näistä mielenterveys potilaista todistavat itsetuhoisuutensa liputtamalla Hamas:in, + eri islamistien puolesta ja vaatimalla avoimia ovia muslimi turvapaikan hakijoille maista joista tulee pahimmat ihmisoikeuksien polkijat.

Esimerkkinä käy iran joka on järjestäytynyt islamilainen valtio, jonka on lakiin kirjoitettu kuolemantuomio homo seksuaalisuudesta jne.

Irakissa puolestaan voi naapurusto lynkata pelkästään epäilystä että olet homo, sama juttu afganistan, pakistan, nigeria, saudi-arabia, jemen, libya, marokko, bahrain, qatar, oman jne.

30.06.2024 00:42:54
#631200 [+-] Piilota Suosittele

>>631195
Ja monessa paikassa julkinen homous on myös syy kuolemantuomioon, lähinnä muslimimaissa. Siinäpä onkin asia, jossa persut haluaisivat ottaa muslimeista mallia :)

[ 18 viestiä | ]