ne omii meidän aatun ne omii meidän aatun
Joku homo lähettelee viestejä Joku homo lähettelee viestejä
Kissa apu Kissa apu
Ihana nainen Ihana nainen
Ihania naisia Ihania naisia
Raskaana Raskaana
Big Momma Big Momma
Kissa perkele Kissa perkele
Maustoi silakkalooran Maustoi silakkalooran
Lävistyksiä Lävistyksiä
Nainen ja lapsi Nainen ja lapsi
Kontulan mansikka Alvari Kontulan mansikka Alvari
Tissit Tissit
Nikke Knakkerton Nikke Knakkerton
AI videoita AI videoita
Nakuankka raiskas mut Nakuankka raiskas mut
euron juusto euron juusto
Runkkaa ja tapa ittes Runkkaa ja tapa ittes
dangerzone dangerzone
Uuni Uuni
Kasvissyönti, kissat, ankat, natsi ja lintu Kasvissyönti, kissat, ankat, natsi ja lintu
Niin hyviä mansikanmollukoita Niin hyviä mansikanmollukoita
Nykymeemit on tosi kekseliäitä Nykymeemit on tosi kekseliäitä
Hapsi Batmänninä Hapsi Batmänninä
 721 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 06.07.2024 13:15:26
[ + 1 | ]

Selänne

[71651] [Selanne.jpg] [0.08 MB] [1019x1274] [] []
Selanne.jpg

selänne

 · 

persu

(151)  · 

karen

(27)
06.07.2024 13:49:28
#632601 [+4] Piilota Suosittele

Eli pitää tietää turussa syntynyt ja köpiksessä asuva Räsäsen vihaaja jotta ymmärtää että teksti on paskaa vihapuhetta.

06.07.2024 15:31:44 | 15:33:16
#632609 [+3] Piilota Suosittele

Muistelen, että TV-Alf pelkäsi kissoja. Näköjään yliopisto-Alf pelkää myös totuutta ja skibidi-böbidi-unelmahömpästä poikkeavia selännemäisiä mielipiteitä, jotka viime vuosina ovat peilanneet tavallisten suomalaisten mielipiteitä (tuoreimpana Sirpan mielipiteet Elokapinasta).

Rehnihän on tunnettu "oikeiden ja hyvien mielipiteiden" esittäjä, vihapuheen vastustaja - ja kaveri, joka on kirjoittanut, että Päivi Räsänen tulisi lähettää hevon helvettiin. Vastustaa vihapuhetta paremmiston tapaan silloin, kun se sotii omaa mielidettä vastaan, mutta "väärinajattelevia" kohtaan tietenkin saa esittää vihapuhetta ja millaista kielenkäyttöä vain.

Ja vaikka Rehn on sinänsä ollut työteliäs kaveri ja mukamas suuri ajattelija, pitää muistaa että kaverin työura on rakentunut yliopistoissa pyörimiseen sen sijaan, että olisi saanut kannuksensa yksityisiä yrityksiä boostaamalla/nostamalla.

[ 8 viestiä | ]