Taidevandalismi Taidevandalismi
Sano setä >:3 Sano setä >:3
viesti tulevaisuudesta viesti tulevaisuudesta
vai näin vai näin
nyt kävi näin nyt kävi näin
On rohkeata sanoa ei On rohkeata sanoa ei
Paint_taide_näyttely_kuvakollaasi.BMP <HUGE> Paint_taide_näyttely_kuvakollaasi.BMP <HUGE>
Seventeen Come Sunday Seventeen Come Sunday
Bensa-aseman vessan käyttöohje (tulosta ja aseta!) Bensa-aseman vessan käyttöohje (tulosta ja aseta!)
Gondola ei hajoo kylmään Gondola ei hajoo kylmään
kuliranistinen ruoka kuliranistinen ruoka
Jäykät nivelet Jäykät nivelet
Valitse yksi suojelijaksesi, muut yrittävät tappaa sinut Valitse yksi suojelijaksesi, muut yrittävät tappaa sinut
Fellowship of Memes Fellowship of Memes
Infinity War pt2 spoilereita Infinity War pt2 spoilereita
Nyt loppui se sadetanssi t.mummo Nyt loppui se sadetanssi t.mummo
Jumalten nektari Jumalten nektari
Börholisti Börholisti
Huippu ystävä Huippu ystävä
Paavo Paavo
Näyttää kiintoisalta :3 Näyttää kiintoisalta :3
Niin läski äijä! Niin läski äijä!
vituttaa kun ryöstäessä käy näin vituttaa kun ryöstäessä käy näin
Uutuustuote Uutuustuote
 694 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.24 MB, 1 tiedosto, 07.08.2024 12:07:45
[ + 5 | ]

Ahmed-sähkösopimus

[72400] [tiedosto.jpg] [0.24 MB] [1019x758] [] []
tiedosto.jpg

07.08.2024 12:24:41
#639927 [+-] Piilota Suosittele

Tota tapahtuu kun unohtaa maksaa sähkölaskut. Sitä vaan ihmettelen, kun yleensä sossu noi maksaa. Vai onko saanu häädön muttei kämpästä ole vieläkään muutettu jolloin sähköt lähtee? Tosin jos on joku woltti kyseessä ni sit kyl pitää maksaa sähköt ite

07.08.2024 16:11:07
#639948 [+3] Piilota Suosittele

Voihan se olla että Mohamedi on lähtenyt kämpästä ja sähkösoppari on poikkastu, sitten on vuokrayhtiön tarkastaja tullut ja todennut "Hyi helev... Täytyy tilata otsonointi, tuholaistorjunta ja pintakorjaukset joka paikkaan, ennenkuin tämän voi vuokrata eteenpäin".

Tämä siis yksi vaihtoehto, mitä olen nähnyt.

Aikanaan kaupungin vuokratalossa, samassa rapussa kuolla kupsahti papparainen joka ehti haista 2 viikkoa ennen löytymistään, no asuntoon meni joku tehosiivous porukka joka otti tuolla tavalla virrat laitteisiinsa.

Sama talo / rappu, asui kerran alle 30 v manne jätkä noin 2-3kk ja pisti kämpän remppaan, sähkölaskukin kai maksamatta, joten siivous & korjaus porukka otti myös samalla lailla virrat laitteisiinsa.

07.08.2024 18:30:07
#639977 [+-] Piilota Suosittele

Vois jotain tollasta harkita itekkin! Tää vitun kesä on taas tuplannu laskut kun pakko olla iv-kone päällä 24/7 että voi edes jotenki elää kämpässä.

[ 5 viestiä | ]