Hampurilaishaaste Hampurilaishaaste
Sanna Mariini kiittää äänestäjiään Sanna Mariini kiittää äänestäjiään
F**k Everything F**k Everything
Temppuilija Temppuilija
nisti kys nisti kys
ajo ohjeita ajo ohjeita
Tosiystävyys <3 Tosiystävyys <3
Sharon Tate Sharon Tate
koira koira
Apocalypse Apocalypse
Enkeliviesti 04 2018 Enkeliviesti 04 2018
Mortin pohdiskeluun taipuvainen huumonserkku Myrtti :3 Mortin pohdiskeluun taipuvainen huumonserkku Myrtti :3
Pissattaa Pissattaa
Keskiyön aurinko Keskiyön aurinko
Tom MacDonald - Whiteboy Tom MacDonald - Whiteboy
Winnebago Man Winnebago Man
musiikkia musiikkia
MGTOW MGTOW
Ajattara - Suru (Official Music Video) Ajattara - Suru (Official Music Video)
Gamer Eats a lot of Fast Food... Gamer Eats a lot of Fast Food...
Taputa Taputa
#imwithsanna #imwithsanna
seinästä se sähkö tulee seinästä se sähkö tulee
No Country For Old Men Coin Toss (HD) No Country For Old Men Coin Toss (HD)
 461 näyttökertaa, 5 viestiä, 13.22 MB, 1 tiedosto, 02.09.2024 17:59:18
[ + 1 | ]

puskuri

[72994] [1c3933e4b5a37a95.mp4] [13.22 MB] [640x636] [25.89s] [] []

puskuri

 · 

auto

(628)
03.09.2024 00:40:22 | 00:43:04
#645048 [+-] Piilota Suosittele

>>644974
>>644977

Kerran motarilla olin ohittamassa eellä ajavaa rekkaa jonka perässä ajeli joku tyttöjen auto. Just ku olin pääsemässä sen rinnalle niin vitun teinilikka keksi, että iskee vilikun päälle ja vaihtaa saman tien kaistaa. Ei ollu kaukana kolari siinä ja onneks ei sentään ollu kuuro vaikka näkökyvyssä taiskin olla vikaa niin puikkas suosiolla ja vauhdilla takas omalle kaistalleen. Mitä kerkesin katella peileistä niin sinne se jäi rekan perseeseen mietiskelemään sitä, että kannattaisko se sittenki vähän etes vilkasta siihen vierelle eikä kuvitella, että peileistä näkee kaiken. Huutiin loppumatkan vittua ja saatanaa, mutta eihän se auttanu. Siinä oli vaan taas yks tyypillinen nainen.

Vastaavasti kerran hiippailin kadulla etsimässä apteekkaria ku hokasin auton pysähtyneenä kadun varteen. Kyydissä oli pari tanttaa. Vilkasin toisaalle niin yhtäkkiä kuulu iso pamaus ja karmee valkovuodot jo taakseen jättäneen ämmän kirkasu. Se saatanan pösilö oli siinä kuskin kans jutellessa sitten keksiny avata oven yks kaks yks suuntasella kadulla kattomatta etes peiliin. No se ovihan lenti helevettiin siitä autosta. Sen nyt vielä joten kuten ymmärtää jos kortiton tai maalaisjärjetön vänkäri yhtäkkiä aukasee auton oven, mutta että kortillinen kuski motarilla keksii ruveta perseileen on kyllä käsittämätön asia.

Mutta jotta ei mee pelkästään ämmien toheloinneista kertomiseksi niin kerran ajoin isoa kylää kohti 80-alueella. Eessä ajo joku ohiammuttu sotapieru kuuttakymppiä. Kattelin paikkaa, että missä vois mahollisesti päästä ohitte kuten samaa teki mun perässä ajava. No siinähän tuli tietenkin auto vastaan ja samaan aikaan levähyspaikka meidän kaistalla niin se perkeleen terroristipappa keksi vetää osittain siihen lepopaikalle ja iski jarrua railakkaasti. En kerenny muuta ku vilkaseen peileistä, että jos määki teen saman tempun niin se takana tuleva tulee suoraan perseeseen kiinni. Siinä oltiin sitten kolme autoa rinta rinnan kapealla tiellä. Ei jääny montaa senttiä peilien väleihin.

Kyllä se on niin, että auton rattiin ei pitäis päästää jos on yli tai alle 20 vuotias. Ei se mitään jos tappavat ittensä liikenteessä, mutta ku vievät vielä muut siinä samalla.

[ 5 viestiä | ]