Tietääkö kukaan mitä madot/toukat maskeissa ovat? Tietääkö kukaan mitä madot/toukat maskeissa ovat?
WIIN PELUUTA ;D ;D WIIN PELUUTA ;D ;D
juoksulenkki juoksulenkki
Eren x Mikasa Eren x Mikasa
Tohtorilla Tohtorilla
al gabone al gabone
Antero kiukustuu Antero kiukustuu
Feministien ideologiaa.. Feministien ideologiaa..
Neekeri Neekeri
internet pähkinänkuoressa internet pähkinänkuoressa
perc perc
pier pier
läts läts :3 läts läts :3
särmänä särmänä
Muistaako kukaan? Muistaako kukaan?
Taas mennään! 🤣 Taas mennään! 🤣
Wolttineekeri Wolttineekeri
Melkoinen työmaa Melkoinen työmaa
tyrone eteläkoreassa tyrone eteläkoreassa
Pasta Karpo Naaras Pasta Karpo Naaras
Natsien vastustaja! Natsien vastustaja!
Kissan päivät Kissan päivät
huono tuuri huono tuuri
Tuubi juusto Tuubi juusto
 566 näyttökertaa, 5 viestiä, 13.22 MB, 1 tiedosto, 02.09.2024 17:59:18
[ + 1 | ]

puskuri

[72994] [1c3933e4b5a37a95.mp4] [13.22 MB] [640x636] [25.89s] [] []

puskuri

 · 

auto

(709)
03.09.2024 00:40:22 | 00:43:04
#645048 [+-] Piilota Suosittele

>>644974
>>644977

Kerran motarilla olin ohittamassa eellä ajavaa rekkaa jonka perässä ajeli joku tyttöjen auto. Just ku olin pääsemässä sen rinnalle niin vitun teinilikka keksi, että iskee vilikun päälle ja vaihtaa saman tien kaistaa. Ei ollu kaukana kolari siinä ja onneks ei sentään ollu kuuro vaikka näkökyvyssä taiskin olla vikaa niin puikkas suosiolla ja vauhdilla takas omalle kaistalleen. Mitä kerkesin katella peileistä niin sinne se jäi rekan perseeseen mietiskelemään sitä, että kannattaisko se sittenki vähän etes vilkasta siihen vierelle eikä kuvitella, että peileistä näkee kaiken. Huutiin loppumatkan vittua ja saatanaa, mutta eihän se auttanu. Siinä oli vaan taas yks tyypillinen nainen.

Vastaavasti kerran hiippailin kadulla etsimässä apteekkaria ku hokasin auton pysähtyneenä kadun varteen. Kyydissä oli pari tanttaa. Vilkasin toisaalle niin yhtäkkiä kuulu iso pamaus ja karmee valkovuodot jo taakseen jättäneen ämmän kirkasu. Se saatanan pösilö oli siinä kuskin kans jutellessa sitten keksiny avata oven yks kaks yks suuntasella kadulla kattomatta etes peiliin. No se ovihan lenti helevettiin siitä autosta. Sen nyt vielä joten kuten ymmärtää jos kortiton tai maalaisjärjetön vänkäri yhtäkkiä aukasee auton oven, mutta että kortillinen kuski motarilla keksii ruveta perseileen on kyllä käsittämätön asia.

Mutta jotta ei mee pelkästään ämmien toheloinneista kertomiseksi niin kerran ajoin isoa kylää kohti 80-alueella. Eessä ajo joku ohiammuttu sotapieru kuuttakymppiä. Kattelin paikkaa, että missä vois mahollisesti päästä ohitte kuten samaa teki mun perässä ajava. No siinähän tuli tietenkin auto vastaan ja samaan aikaan levähyspaikka meidän kaistalla niin se perkeleen terroristipappa keksi vetää osittain siihen lepopaikalle ja iski jarrua railakkaasti. En kerenny muuta ku vilkaseen peileistä, että jos määki teen saman tempun niin se takana tuleva tulee suoraan perseeseen kiinni. Siinä oltiin sitten kolme autoa rinta rinnan kapealla tiellä. Ei jääny montaa senttiä peilien väleihin.

Kyllä se on niin, että auton rattiin ei pitäis päästää jos on yli tai alle 20 vuotias. Ei se mitään jos tappavat ittensä liikenteessä, mutta ku vievät vielä muut siinä samalla.

[ 5 viestiä | ]