Melkeen ku lepakoita vintillä Melkeen ku lepakoita vintillä
Suomalainen ensin Suomalainen ensin
Hapsi kävi paskalla Hapsi kävi paskalla
Motörhead – Whorehouse Blues (Official Video) Motörhead – Whorehouse Blues (Official Video)
Colgatesaatio Colgatesaatio
Luolaston tunnusbiisi Luolaston tunnusbiisi
NY RILLATAA NY RILLATAA
Pian saapuu 3, päivän operaatio loppuun! Pian saapuu 3, päivän operaatio loppuun!
Nyt oli niin paska että nauratti Nyt oli niin paska että nauratti
sukkamehut sukkamehut
Mato tulee, oletko valmis? Mato tulee, oletko valmis?
Börhali Börhali
SetäMies ja olut SetäMies ja olut
Say pizza to drugs say no to yes Say pizza to drugs say no to yes
Mairea kissa Mairea kissa
mustekala mustekala
Mun ihkuraksu hoitohevonen Mun ihkuraksu hoitohevonen
iso kulli apu iso kulli apu
Lämpimän börheät leivät Lämpimän börheät leivät
Työt on tehtävä vaikka palkanmaksajat lykkää horsmaa Työt on tehtävä vaikka palkanmaksajat lykkää horsmaa
Tarkk'apustaja Tarkk'apustaja
Mansikkatyttö Mansikkatyttö
Rangaistus Rangaistus
Turri Turri
 602 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.27 MB, 1 tiedosto, 03.09.2024 16:12:55
[ + 1 | ]

Kirppari-Kalle

[73029] [Kirppari-Kalle.jpg] [0.27 MB] [1125x1271] [] []
Kirppari-Kalle.jpg

kirppari

 · 

kalle

(15)  · 

kirppari-kalle

 · 

whatsapp

(8)  · 

beta

(8)  · 

pakit

06.09.2024 11:31:37
#645657 [+-] Piilota Suosittele

>>645367
>>645153
>>645149
>>645132
Riippuu ihan mimmosesta sankarista puhutaan. Minäkin voisin muutamalle henkilölle vastata aivan samalla tavalla, vaikka pyytäisivät kaveriporukkaan baariin, oli sukupuoli mikä tahansa. Näin hyvänä esimerkkinä, eräissä illanistujaisissa yks sankari päätti istua pöytää, sanoin että se paikka on varattu. Rupes änkemään väkisin, nostin se korvasta ylös ja ärähdin että se paikka on varattu. "No mä istun täs nii kauan et ne tulee" :O Siis aivan käsittämätön jätkä, seuraavalla kerralla nostin sitä niskavilloista ja tämä parkuu. Lopuks siirty tuoliin joka oli seinän vieressä etten pääsis repii sitä siitä. Kun seuralainen tuli vessasta, vaihdettiin pöytää ja eikös tämä sankari yrittäny änkeä sinnekkin. Lopuks minä ja se muija molemmat karjastiin sille "MENE NYT VITTUUN SIITÄ!" ja tämä vastaa "miks?" :O

Joten ymmärrän hyvin, jos jollekkin haistatetaan tällä tavoin vitut heti kättelyssä jos kysyis baariin.

07.09.2024 00:26:59
#645797 [+-] Piilota Suosittele

>>645657
No tottakai, mutta pointti olikin eri.

Kerran olin kierrättämässä kavereita lähikylien baareissa ku oli meikän vuoro olla kuskina niin ku päästiin Muhokselle niin mentiin käymään paikallisessa. Autio mesta joten istahettiin looshiin. Äkkiväkkiä siihen ilmestyy joku viiden kympin hutsu ja yli kaksmetrinen ja varmaan kakssataakilonen jyväjemmari möliseen, että se on meidän paikka. No kohteliaasti pyydettiin anteeksi ja sanottiin, että eipä arvattu tyhjässä baarissa että pöytä on jo varattu. Istuttiin sitten toiseen pöytään niin röllipeikko ja sen huora häipy taas jonnekki hevon vittuun. Niitä ihme sekopäitä baareissa aina riittää.

Kerran kaveri oli jossaki diskoteekissa ja ku oli oottamassa vuoroaan kusilaariin niin joku mörökölli oli roikkunu vessan ovesta maaten kusen, oksennuksen ja varmaan spermankin keskellä. Oli silimät seilanneet ku flipperin kuulat kunnes oli saanu tarkennettua ja rupes syyttään kamua siitä, että se on ostanu pikkuhousut sen örisijän tyttökaverille. Kaveri on aika sanavalamis heppu niin oli vastannu, että nyt on sattunu joku väärinkäsitys sillä jos hän ostais naisten pikkuhousuja niin ostais ne itelleen.

Örkki oli hetken aikaa prosessoinu kuulemaansa ja ruvennu nauramaan selittäen, että erehty henkilöstä.

[ 6 viestiä | ]