Yhy Yhy
kiitos nam kiitos nam
Tissit Tissit
Feministipuolue Feministipuolue
The setämies The setämies
Tuo poika servetoi ton huoran Tuo poika servetoi ton huoran
Söpö Söpö
et saa kastella minua :3 et saa kastella minua :3
ironia ironia
Hyvää yötä Hyvää yötä
Läskeilyä Läskeilyä
It'll be like an orgasm.. in heaven ♥ It'll be like an orgasm.. in heaven ♥
Tuossa rapussa haisee paskalle Tuossa rapussa haisee paskalle
Intterneetti Intterneetti
CJ back in da hood CJ back in da hood
tissit tissit
Tupoksen abc servaa tyhmän kysyjän Tupoksen abc servaa tyhmän kysyjän
Kaikki lisäämään nyt! Kaikki lisäämään nyt!
Purilaisia Purilaisia
animea animea
Reve Reve
"Minne se mun kiekko nyt lenti?" "Minne se mun kiekko nyt lenti?"
narun vetoa :3 narun vetoa :3
Li imee Li imee
 459 näyttökertaa, 4 viestiä, 10.43 MB, 1 tiedosto, 23.11.2024 23:17:07
[ + 4 - | ]

Miehen paras ystävä

[75066] [tiedosto.mp4] [10.43 MB] [460x458] [217.00s] [] []

koira

(1182)

koditon

(10)

narkkari

(47)

rikollinen

(108)

huume

(55)
24.11.2024 10:33:15
#661723 [+-] Piilota Suosittele

valitettavasti koiruli ei ole ikuinen.. mitenhän hepulle käy, kun murrella ikä tulee vastaan.. saattaa samalla viikolla mennä ittekki, jos ei oo saanu elämäänsä järjestykseen.

25.11.2024 04:12:18
#661900 [+-] Piilota Suosittele

Mulla ei sentään oo taustalla mömmöjen väärinkäyttöä, mutta ymmärrän tasan tarkkaan tän hemmon selityksen koirista. Sanonki tuota omaa sessuani terapiakoiraksi. Sillä on nyt ikää 11,5 vuotta. Ku siitä aika jättää niin sen jälkeen oikeastaan millään ei oo enää mitään merkitystä. Sitten joku päivä istun nojatuoliin, tyhjennän henkilökohtasen apteekkini monella litralla tiukkaa viinaa.

25.11.2024 22:28:36
#662080 [+-] Piilota Suosittele

>>662048
Juu ei. Pennun kanssa pitäis kyetä leikkimään ja ulkoilemaan paljon. Kroppa on menny vuosi vuodelta vaan paskemmaksi ja liikkuminen alkaa olla jo saamarin kivuliasta ku nivelet ja selkä brakaa. Ois väärin ottaa pelkkää kotikoristetta ku kyllä koiran pitää saada lenkkeillä ja touhuta reippaasti. On mulla nuo linnut täällä kuitenki, mutta niihin ei oo niin kovaa tunnesidettä ku sessuun. Todennäkösesti olisivat vaan tyytyväisiä ku tää talipallo tulis ruokalistalle.

[ 4 viestiä | ]