Jännä paikka Jännä paikka
Taas uusi näyttelijä paljastui niinku koko artemis miehistö Taas uusi näyttelijä paljastui niinku koko artemis miehistö
The shithole The shithole
VAPPU ON KOHTA VAPPU ON KOHTA
No voehan vattu No voehan vattu
pesulla pesulla
Arjalainen kaunotar Arjalainen kaunotar
Nyt on tämäkin pilattu, ei voi katsoa arvosteluja ilman rekister Nyt on tämäkin pilattu, ei voi katsoa arvosteluja ilman rekister
ihana nainen ihana nainen
Tissit Tissit
Austrian Painting 101 Austrian Painting 101
NIGGERS NIGGERS
Pyllistys Pyllistys
The Pummit Suomi The Pummit Suomi
Ihana nainen Ihana nainen
Realdoll Realdoll
PÄRINÄÄ PÄRINÄÄ
Pitäiskö joskus ostaa, hinta olis ollu 3,9€ Pitäiskö joskus ostaa, hinta olis ollu 3,9€
Sultans of tukipäivä Sultans of tukipäivä
UWU UWU
kansallissosialisti kass kansallissosialisti kass
KASSissa KASSissa
kiire kiire
mitä mun pitää nyt tehä mitä mun pitää nyt tehä
 634 näyttökertaa, 8 viestiä, 1.47 MB, 1 tiedosto, 03.12.2024 20:05:26
[ + 0 | ]

pysy erossa päihteistä

[75393] [jo_eka_kannabispiikki_voi_tappaa.png] [1.47 MB] [1507x987] [] []
jo_eka_kannabispiikki_voi_tappaa.png

kannabis

(55)  · 

huume

(56)  · 

päihde

 · 

alkoholi

(95)
03.12.2024 21:28:07
#663906 [+-] Piilota Suosittele

Ei perkele. Jatkossa en juo enää mitään kemikaalituotteita, pääsääntöisesti siis H2O:ta. Siihen kuolee vuosittain ainakin välillisesti jopa kymmeniä ellei satoja miljoonia ihmisiä.

03.12.2024 22:23:54
#663934 [+-] Piilota Suosittele

>>663895
Marihuanasta 99,8% siirtyy vahvempiin aineisiin.

>>663896
Marihuanasta 99,8% siirtyy vahvempiin aineisiin.

Ei se että se johtaisi vahvempiin tai olisi "porttihuume", vaan se, että saat pääsi sekaisin ihan mistä vaan koska ahdistaa, ja jos joudut laittomasti ostamaan, tutustut hyvin herkästi sekakäyttäjiin ja sekakäyttöön.

Kun olin 2010 1kk "rehabissa", sanoi hoitaja ettei nykyään ole mitään alkoholisteja tai muita spesifejä, kaikki ovat sekakäyttäjiä. Heille oli vaikea ymmärtää pelkkä alkoholinkäyttöni.

03.12.2024 22:33:03
#663940 [+-] Piilota Suosittele

>>663934
No mä näen ton porttiteorian siten, että näytä mulle se jätkä joka aloittaa huumeidenkäytön kalliilla kokaiinilla, vaarallisella heroiinilla/fentalyynillä yms? Se on ihan selvää, että eka ne kokeilee kannabista josta siirrytään kovempiin huumeisiin.

Sama asia seksissä. Ei kukaan vittu heti 15-vuotiaana ala raiskaamaan ja sillä menetä poikuuttaan. Eiköhän jokainen raiskaaja ole harrastanut seksiä ensin, ennenkuin raiskaamiseen syyllistyy. Missä on poikuutensa raiskaamalla menettänyt? En ole paljo sellasista kuullut.

(okei, ehkä poikkeus vahvistaa säännön ja jonkun hiekkaneekerin löydät joka niin on tehnyt, mut nyt puhun ihmisistä)

[ 8 viestiä | ]