Jesus Truthsayer Jesus Truthsayer
maatyttö :3 maatyttö :3
nännännänänänä nännännänänänä
yöksi tekemistä part 2 yöksi tekemistä part 2
Olet loputettu Olet loputettu
Protecin jouluruno 2017 Protecin jouluruno 2017
Kuvaotokset #1 Kuvaotokset #1
värit värit
kal kal
se aika vuodesta se aika vuodesta
sirkku sirkku
heh heh
Apua :( Apua :(
paskaks män painovoima paskaks män painovoima
oh oh
gurun opit gurun opit
:3 :3
flandre flandre
Hyvän Mielen kuva Hyvän Mielen kuva
Keksintö Keksintö
On taas se vuodenaika On taas se vuodenaika
Total Annihilation - Frontline Battle Total Annihilation - Frontline Battle
Luukku 23 Luukku 23
Koti Koti
 586 näyttökertaa, 8 viestiä, 5.06 MB, 1 tiedosto, 19.01.2025 01:07:17
[ + 0 | ]

Toi jätkä on blade runneri!


blade runner

 · 

suomi

(394)  · 

suomeksi

19.01.2025 06:09:04
#674304 [+1] Piilota Suosittele

>>674278


Sitäpaitti mihin helevettiin mää oon onnistunu piilottaan Inuyashan pokkarin numero kuusi? Just saan vitosen loppuun ja seiska oottaa tekohampaiden vieressä yöpöydällä, mutta se kuutonen... ja jostaki syystä tää sama homma tapahtuu kaikkien muidenki mangojen kanssa. Aina löytää muutaman ekan ja tuo mun komero missä niitä yleensä jemmaan ei kuitenkaan oo sen verran iso että vois kuvitella menemään hukkaan niin silti. Ja joskus puolen vuoden päästä ku aattelee ruveta lukeen jotain muuta niin sieltä aina löytyy sitten ne "kadonneet" pokkarit, mutta ei niitä ekoja voluumeja. Niin, että kuka vittu teistä käy täällä hässimässä mun animekomeroa päivisin ku nukun?!?

19.01.2025 17:24:47
#674344 [+-] Piilota Suosittele

>>674342
mjoo, yhdessä niistä vaihtoehtoisista lopuista. Kun näin sen elokuvan uudestaan, ei enää puhuttu Suomea. Ne vei sen ukkelin sinne sairaalaan, neekerinainen löi sitä epipenillä, defibilaattorilla jollain (?) jonka jälkeen sen ukon piti herätä. Noh, ei herännyt. Se kuoli sinne sairaalaan. Sitten tää neekerinainen ja se tyttö kerää aseen, kimpsut ja kampsut ja lähtee pois. Ja elokuva loppui siihen.

20.01.2025 06:07:33
#674532 [+-] Piilota Suosittele

>>674508
No seki vielä menis jos ois tää mun/Sebun yön Timo, mutta kyllä pitäis silti löytää mangat saatana. Ihan epis pepistä, että niistä aina löytää ne 4 ekaa ja sen jälkeen on hukassa pokkari tai pari joiden perästä löytää ne loput sitte.

[ 8 viestiä | ]