:) :)
Hyvin ajettu Hyvin ajettu
australia australia
Kyllä sensei! Kyllä sensei!
iPhone myynnissä iPhone myynnissä
Allas paskoja on piinannut oulua ennenkin Allas paskoja on piinannut oulua ennenkin
Can I show you my puppy... Can I show you my puppy...
@pamputin lähti @turpin kanssa reiveihin @pamputin lähti @turpin kanssa reiveihin
Ilmeilijä Ilmeilijä
Oikeus on tapahtunut Oikeus on tapahtunut
Ei jaksa keksiä otsikoita 67 Ei jaksa keksiä otsikoita 67
Secret Touch of the Elk Boss Secret Touch of the Elk Boss
Ei jaksa keksiä otsikoita 77 Ei jaksa keksiä otsikoita 77
Karvinen ja börhinen Karvinen ja börhinen
Kehote Kehote
Ei jaksa keksiä otsikoita 86 Ei jaksa keksiä otsikoita 86
Perhe on tuskaa Perhe on tuskaa
Motivational words? Motivational words?
Fiksu ukkeli Fiksu ukkeli
Vain kolme... Vain kolme...
Moderni elämä on sairaus t: Duckman Moderni elämä on sairaus t: Duckman
Vuokralainen lukkiutui huoneeseensa Vuokralainen lukkiutui huoneeseensa
korjattu tatuointi korjattu tatuointi
Aika paska tuuri Aika paska tuuri
 374 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.19 MB, 1 tiedosto, 07.02.2025 21:42:38
[ + 1 - | ]

Mitä vittua?

[77833] [tiedosto.png] [0.19 MB] [798x1128] [] []
tiedosto.png

animalia

 · 

hippi

(34)  · 

kasvisruoka

 · 

hulluus

(23)
08.02.2025 21:39:31 | 21:40:32
#679218 [+-] Piilota Suosittele

>>679208 Eli ei kosketa ketään, jota tuollainen ei nimenomaisesti kiinnosta? Miksi siis tuollainen otsikko ja tagit? Onko tämä ollut uutisissa tai ylismeeminä? Ennen kaikkea, pitääkö tässä tietää jotain, jota kuvasta ei voi suoraan päätellä?

08.02.2025 22:07:10 | 22:09:38
#679247 [+-] Piilota Suosittele

>>679218
Mua kiinnostaa lähinnä nähä sitten ens kuun alussa lista tyypeistä jotka on niin sekasin, että kannattavat tommosta niin tiiän olla äänestämättä niitä. Kyllä mää sen verran seuraan politiikkaa vaalien alla, että saan selville minkälaisia ehokkaita siellä oikeen on. Tossa aika vasta Rovaniemellä tai jossaki sillä suunnalla lopetettiin kasvisruokakokeilu ku ei sitä kukaan syöny. Makso vaan vitusti. Jos mä ny en väärin ymmärtäny niin tuo Animalia just nimen omaan vaatii, että AINA pitää olla kasvisruokaa tarjolla vaikkei kukaan söiskään sitä. Ehän siinä oo mitään järkee.

08.02.2025 22:33:51
#679272 [+-] Piilota Suosittele

>>679247
Mua kiinnostaa lähinnä nähä sitten ens kuun alussa lista tyypeistä jotka on niin sekasin, että kannattavat tommosta niin tiiän olla äänestämättä niitä.

No jätät pihalle vihervasemmistolaiset ehdokkaat, niin eiköhän se kata tämänkin allekirjoittaneet.

08.02.2025 23:31:01
#679306 [+-] Piilota Suosittele

>>679272
No se ny on sanomattakin selvää. Pitää kuitenki varmistaa ku joka puolueessa on kilareita. Vituttais jälkikäteen jos oliski äänestäny jotain sekopäätä. Se on jännä juttu ku joku tyyppi saattaa vaikuttaa ihan asialliselta, mutta sitte jonku asian kohalla niillä leviää pälli aivan totaalisesti. Eiks se ollu eurovaaleissa joku kokoomuksen akkakin joka vastaili ihan järkeviä, mutta heti ku tuli puhetta mutiaisista niin sieltä tuli settiä "neekerit on parempia ihmisiä ku suomalaiset" "kaikki maailman pakolaiset pitää ottaa Suomeen" jne tms.

Kyllä mää taidan jo tietää ketä voisin äänestää, mutta ei vara venettä kaada. Pitäs varmaan käydä jollaki teltalla pyörähtämässä josko ois siellä niin vois vähän kysellä.

09.02.2025 06:35:52
#679407 [+-] Piilota Suosittele

>>679339
No tuttavapiireissä on ehokkaita niin enköhän mä niistä jonku valakkaa ku muutenki niien kans tulee juteltua. Yleensä saunajuttelulla niistä saa kaiken tarpeellisen irti, mutta ku ne kaikki tuntuu olevan vähän hulluja kuitenki niin pitää sitte tsiigaa toltaki kantilta.

Musta ei semmoseen oikeen oo, mutta lähe nää eholle. Saatas oma luolaston fyyreri :D

[ 8 viestiä | ]