Kaunotar ja läski Kaunotar ja läski
Selfie cock and balls Selfie cock and balls
Urho Kekkonen vastaa kommentteihin ! Urho Kekkonen vastaa kommentteihin !
Imuriarvostelu Imuriarvostelu
Helsinki pride ja wuut wööt! Helsinki pride ja wuut wööt!
bilejuna bilejuna
Hitlerson 88 Hitlerson 88
Kääbik Kääbik
Pojat leikkii Pojat leikkii
King of Ingerland King of Ingerland
Hyvää juissia! Hyvää juissia!
Jinguu-sama Jinguu-sama
Unreal Tournament - Full OST - HD Quality Unreal Tournament - Full OST - HD Quality
Työnjohtoa väsyttää Työnjohtoa väsyttää
hapsi pääsee pukille 2 hapsi pääsee pukille 2
Tää on tämmönen video Tää on tämmönen video
Haiseepa kukkasille Haiseepa kukkasille
Oon tää lintu Oon tää lintu
Saatanan nulikat Saatanan nulikat
Mättö ja palkka Mättö ja palkka
Työnteko vapauttaa Työnteko vapauttaa
Nälkäinen lokki Nälkäinen lokki
ruualle vähän makua ruualle vähän makua
Nyt loppu työaika 2 Nyt loppu työaika 2
 516 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.17 MB, 1 tiedosto, 10.02.2025 21:44:55
[ + 4 | ]

Vapahtaja saapuu

[77903] [vapahtaja_saapuu.jpg] [0.17 MB] [1280x1280] [] []
vapahtaja_saapuu.jpg

jeesus

(173)  · 

turri

(238)  · 

kristus

(7)  · 

kristinusko

(13)
10.02.2025 21:57:22
#679688 [+2] Piilota Suosittele

>>679686
Ylläpidolla on yleensä kädet täynnä töitä Luolaston pitämiseksi toiminnassa mutta toisinaan on hyvä muistuttaa käyttäjiä siitä mikä elämässä on tärkeintä!

10.02.2025 22:06:48 | 22:09:58
#679689 [+-] Piilota Suosittele

>>679688
Tietääkö ylläpito muuten mitään oikeasti hyvää turrielokuvaa ? En tarkoita nyt siis pornoa, tai voi siinä pornoakin olla mutta ylipäätään elokuvaa? Saa olla myös animaatio, mutta yleensä nämä turrielokuvat on ollut pääsääntösesti piirrettyjä, jotain Madagaskaria mä en miellä täysin turriksi. Tarkoitan siis e612 tai FurAffinity tason turreja ?

Tyyliin vitun eeppistä olisi, jos Jay Naylorin niistä "better days" sarjakuvista tehtäis leffa ? Jotain sellasta ?

(äläkä nyt ajattele sitä kahden kuvan Fiskin ja systerinsä insesti kohtaa <.<)

e:
Judy Hopps ois kyllä turri, mutta valitettavasti se hahmo tai sarjii ei iske muuhn. Jostain syystä siitä en oo kiinnostunu

11.02.2025 01:49:59
#679781 [+-] Piilota Suosittele

>>679776
ai miten niin? se että mulla on turrien suosima koiran kullidildo sekä sellaset isot koiro töppöset. Sellaset koirantassu tohvelit ^^ Butt plug häntää mulla ei vielä ole.

Ja siis, minä en siis niitä aina käytä. Mulla on treffiseuraa jonka kanssa leikkiä niillä. Mhm, koiran hihna ja eri pantoja on tullut mustista ja mirristä ostettua

Miten niin sä olet musta huolisssas? :D

11.02.2025 07:20:50 | 07:55:28
#679809 [+-] Piilota Suosittele

>>679781
Joo, mää kyllä muistan hyvin sen sun lohikäärmedildon. Hyvän tähden mies, tehän olette täysin perverssi! Voin vaan kuvitella miten @valupertti tai @hapsi_ tulee sun luo ja sanot käyväs pikaisesti vessassa ehostautumassa ja tuut sieltä sitten tamineitten kans esiin. Ennen vanhaan transut laskettiin pervoiksi, mutta kai tuommoset.. hyi, sun kaltaiset .. pitää perwoilua ihan normina. Valontuojan nimeen, paranna tapasi!

[ 9 viestiä | ]