Liian kermaiset kaffet Liian kermaiset kaffet
Enkeli taivaan lausui näin Enkeli taivaan lausui näin
Olet kuin ilotulite Olet kuin ilotulite
näin niitä mustapäitä syntyy näin niitä mustapäitä syntyy
Börheä loordi Börheä loordi
Iltapaskan kuvitukset Iltapaskan kuvitukset
Jouluvalot Jouluvalot
Partojen luotettavuus Partojen luotettavuus
Parkour :3 Parkour :3
Polttohautajaiset eiku... Polttohautajaiset eiku...
How to Get Instagram Famous How to Get Instagram Famous
kännissä kännissä
mättöjä mättöjä
Kola-ukko tervehtii @Norjalaista Kola-ukko tervehtii @Norjalaista
Vartia kuvasi pierunsa Vartia kuvasi pierunsa
Sillekin on syitä Sillekin on syitä
Juodaan sitä viinaa saatana Juodaan sitä viinaa saatana
Nauru [m=15505] Nauru [m=15505]
Nyt en tajunnut tuon asusteen ideaa Nyt en tajunnut tuon asusteen ideaa
hejssan hopsan falleralleraa fin dup hejssan hopsan falleralleraa fin dup
PäästäniMajava PäästäniMajava
mietin tässä että oliko tommy iommin sormet kuitenkin vain media mietin tässä että oliko tommy iommin sormet kuitenkin vain media
Kalkkunan tarina Kalkkunan tarina
Koira murjaisee vitsin 2 Koira murjaisee vitsin 2
 397 näyttökertaa, 14 viestiä, 9.88 MB, 1 tiedosto, 13.02.2025 03:34:54
[ + 1 - | ]

Naisasialiitto Unioni esittää parastaan

[77960] [tiedosto.mp4] [9.88 MB] [720x1280] [86.56s] [] []

vittu

(90)  · 

feminismi

(94)  · 

naisasialiitto

 · 

kiroilu

(8)
13.02.2025 05:21:35 | 05:23:24
#680127 [+-] Piilota Suosittele

>>680113
Nää on just näitä joita mää ainakin kaipaisin yhä enemmän vaan politiikkaan. Alkais hommat hoituun ja asiat rullaamaan ku jokainen vastaus kaikkeen olis miesviha ja kiroilu. Tiedä vaikka innostuisivat vähän heittelemään eduskunnassa tavaroitakin siinä joutessaan aina ku menkat tai yleinen vitutus iskee päälle.

13.02.2025 16:40:13
#680199 [+-] Piilota Suosittele

on kyllä varma että tonnäköisiä femakoita en kähmi :D eikai tähän voi muuta sanoa; kuin tuo joukon suurin "että vituttaa tämä taantumuksen aika" tässä videossa se oli konkreettisimmillaan :)

13.02.2025 17:25:36
#680207 [+4] Piilota Suosittele

Mikä voimaantumisjuttu tää nyt on, kyllä pistää vituttaan tälläset Xavierit ja ämmät joilla ei ole kaulaa, ja jotka laittaa kaiken miesten syyksi. Kyllä miehille vittuillaan ja niitä ihan fyysisesti piestään aivan valtavan paljon enemmän kuin naisia, jopa naisten puolelta kuten tässä videossa.

Onneksi isot jätit kasvattavat nyt oikeaa tasa-arvoa, se ei ole vielä rantautunut Suomeen, mutta aika nopeasti ne tavat USA:sta tänne aina nousevat.

Ja hyvä niin, Sucker Berg puhuu jopa positiivisesti maskuliinisuudesta, unohtamatta tervettä feminiinisyyttä joka tässä videossa ei ole tervettä.
Mark Zuckerberg haluaa yrityksiin lisää ”maskuliinista energiaa”

https://yle.fi/a/74-20139711

14.02.2025 16:18:21
#680423 [+-] Piilota Suosittele

>>680341
Toi on joku gayhub missä miehet tasa-arvoisesti paneskelee toisiaan perseeseen, huom. ei ykköseen, naisia ei kerhoon sallita, vain kaulapartajuoppoja, homoja ja nistejä jotka ei saa pillua.. mistä voin liittyä?

[ 14 viestiä | ]