varmaan hauska peli varmaan hauska peli
kaveri :3 kaveri :3
Suuret teot. Suuret teot.
Ei saa >:3 Ei saa >:3
Ähläm selittää Ähläm selittää
Nyt saan unta Nyt saan unta
Mit vit Mit vit
Panopukki Panopukki
Ohisalo Ohisalo
Maken mopo Maken mopo
Fillarin suuntavilkku Fillarin suuntavilkku
Maailman ihanin valtio Maailman ihanin valtio
Mieheni on kuollut Mieheni on kuollut
Natsien vastustaja! Natsien vastustaja!
Massan ransukebu ku joku suositteli Massan ransukebu ku joku suositteli
oletko huomannut että kulhoni on tyhjä :3 oletko huomannut että kulhoni on tyhjä :3
pylly pylly
Hutisalo valehtelee kirkkain silmin Hutisalo valehtelee kirkkain silmin
Huomenta Huomenta
hörp hörp
Rasismia? Rasismia?
Kyllä minä näihin mahdun Kyllä minä näihin mahdun
Muistaako kukaan? Muistaako kukaan?
Sain syntymäpäivälahjaksi Sain syntymäpäivälahjaksi
 828 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.19 MB, 1 tiedosto, 15.03.2018 12:59:20
[ + 5 | ]

Introvertti psykoosissa

[9081] [joogarauha-rikottu-sjf.png] [0.19 MB] [476x1878] [] []
joogarauha-rikottu-sjf.png

feissarimokat

(147)  · 

jooga

(13)
15.03.2018 13:15:01 | 13:22:25
#38046 [+-] Piilota Suosittele

Oon mäkin introvertti mutta onneksi osaan silti rentoutua ja vajota omiin ajatuksiin vaikka ympärilläkin on elämää. Valintakysymyshän se onkin, jos valitsee keskittyä ympäristöön ja loukkaantua ihmisten normaaleista jutuista ei rauhoittumisesta varmaan tulekaan mitään.

15.03.2018 14:16:45
#38071 [+-] Piilota Suosittele

>>38046 Vaihtoehtoisesti kärsin itse sosiaalisten tilanteiden puutteesta. Asun syrjäkylällä 13km päässä lähimmästä kaupasta ja seurana ei ole edes kissaa. Rotallekin annoin lähtöpassit, kun kävi chilin taimia syömässä ja paskansi ikkunalaudalle. Eipä sen kanssa oltu kyllä mitään alivuokralaisuudesta sovittukaan. Työkin tapahtuu 95%:sti kotikoneelta. Tosin, jos jotain positiivista, niin osaan nytten puhua talitinttiä välttävästi :)

15.03.2018 21:27:28
#38222 [+-] Piilota Suosittele

Taitaa olla mukamuka introvertti kyseessä jutuista päätellen. Se on niin COOL. Meikäläinen on täysi autisti ja ei mua haittaa vaikka muut puhuu kuinka ja paljon paskaa, kunhan ei meikäläistä häiritse ilman syytä.

17.03.2018 10:27:21
#38741 [+-] Piilota Suosittele

ite lopettaisin tuolla joogatunneilla käymisen ja informoisin tunnin vetäjälle syyn että miksi, varmaan netistä tai jostain saa katottua joogaharjoitusvideoita tai jotain korvaavaa

[ 7 viestiä | ]