Tähän käteen Tähän käteen
Ny rillataa Ny rillataa
Mieltäylentäviä youtube eläinvideoita Mieltäylentäviä youtube eläinvideoita
Lainsäädäntösihteeri rikkoo lakia? Lainsäädäntösihteeri rikkoo lakia?
haaste haaste
Isänmaallisuuden asiantuntija Isänmaallisuuden asiantuntija
hyvin mahtuu hyvin mahtuu
Spagettimonsteri taikoo esiin kaksi hevosta ja kastikereseptin Spagettimonsteri  taikoo esiin kaksi hevosta ja kastikereseptin
PIAN ELO KUVA TEATTEREISSA KAUTTA LUVATUN MAAN:D PIAN ELO KUVA TEATTEREISSA KAUTTA LUVATUN MAAN:D
Valko iho paras iho Valko iho paras iho
tuu T H I C C I tuu T H I C C I
Luolaston kuningas Luolaston kuningas
Juhlat. Juhlat.
Hassu koira Hassu koira
Kuljetuskomppanian Tst-harjoitus Kuljetuskomppanian Tst-harjoitus
Lampaita Lampaita
itsestään pitää osata nauttia itsestään pitää osata nauttia
*teleports behind you* *teleports behind you*
Kukaan ei tajuu mua Kukaan ei tajuu mua
Pöllö ja pillu Pöllö ja pillu
Disgusting Disgusting
you little bitch you little bitch
Tatskaa pukkaa Tatskaa pukkaa
haha haha
 394 näyttökertaa, 2 viestiä, 1.1 MB, 1 tiedosto, 21.03.2025 04:37:33
[ + 0 | ]

punakaartilaisia sisällissodassa

[79358] [punakaartilaisia_sisallissodassa.png] [1.1 MB] [1200x861] [] []
punakaartilaisia_sisallissodassa.png

sdp

(541)  · 

persut voitti

 · 

kommunisti

(89)  · 

matut vittuun suomesta

22.03.2025 03:13:31 | 03:17:13
#688004 [+1] Piilota Suosittele

Täällä oli kylillä aikonaan tyyppi joka ei ollu neukku eikä valkonen ja sen luokkakaveritkin tykkäs siitä. Sen kohtaloks kävi se ku joku valkonen kamu oli pitämässä vahtia kadun kulmassa ja pyyti sitä venttaan hetken aikaa sen kiväärin kans ku piti lähtiä käymään jollain asialla. No sehän suostu ku ei sillä ollu tuntemuksia kumpaankaan suuntaan. Valitettavasti vaan kukaan ei tienny, että joku punikki luokkakaveri oli kadun toisessa päässä ja päätti tilsiä mokoman valkosen siitä sitten. Lopulta ku sille seleves, että ampu hyvän kaverinsa vahingossa niin lähti vapaaehtosena johonki isomman kahinan liepeille ja sai ittensä ammutuksi siellä. Varmaan tarkotuksella nosti päätä sen verran, että joku sai napattua sen.

Ei siinä siis mitään, että jotku tappelee keskenään, mutta pitäis sen verran olla pelisilmää ettei ammu viattomia siinä ohimennen. Ja helevetin hyvä juttu, että punikit pistettiin lihoiksi. Muuten oltais saatu itsenäisyys tai jos sitäkään ku neukkula romahti. Vitun ryssät ja niiden fanit, saatana. En muuten äkkiseltään muista, että oliko se viattomana ammuttu jopa jotain kaukasempaa sukuakin.

[ 2 viestiä | ]