Jotenkin tunne, että tuo hippi oikein ymmärrä pariakaan asiaa maailmasta. Toisaalta olishan se oikeasti hauska nähdä, mitä tapahtuu jos oikeasti rupeaa lennolla ryttyilemään.
>>692438 Periaatteellisia ongelmia. Illassa menee tai meni helposti satasia eikä se ollut niin paha juttu, mutta tuollainen rahankiskominen on. No sinä varmaan urakoinesi tiedät rahankiskomisesta ja huonosta palvelusta.
En usko että osaat edes säästää vitun apina, kaikki vaan meneen mitä löytyy niin voi larpata päivän rikasta.
En larppaa, en ole minkään sortin yritysjohtaja. Sinua vaan vituttaa kun olen varakkaampi, mutta en leveile asialla.
Aika vitun tyhjää leveillä jollain "köyhien ongelmia" tällä vitun sivustolla varsinkin. Kukaan ei ota sitä edes ilkeytenä vaikka siksi sen tarkoitat, ja siksi arvon herra, lienette melkoinen mulkku ihan reaalielämässäkin.
>>691811 Ennen 911 oli oletuksena et kaapparit haluaa lentää jonnekki kauas ja ehkä tehdä tilin siinä samalla. 911 iskut torneihin ja Pentagoniin ja kun niistä tuli siihen yhteen koneseen tieto niin tappelivat ihan perkeleesti ettei sillä lennetä mihinkään vaikka tiesivät itte kuolevansa samalla. Tippu tikkana pellolle se.