Meanwhile in finland Meanwhile in finland
lentävät viikset lentävät viikset
Booty tower II Booty tower II
Se heittää ihan kohta Se heittää ihan kohta
Hiljaa Hiljaa
Väestönvaihdos on salaliittoteoria t.suvakit Väestönvaihdos on salaliittoteoria t.suvakit
piisamit piisamit
No eipähän olleet väärässä No eipähän olleet väärässä
Kepun keittiö Kepun keittiö
kassalla2 kassalla2
DING DING DING! DING DING DING!
futadance.webm futadance.webm
Euroopan neuvostoliitto Euroopan neuvostoliitto
Ylen nykylaatu yhdessä kuvassa. Ylen nykylaatu yhdessä kuvassa.
gondola ebin gondola ebin
Jauhelihaa ja pavut tomaattisoosissa Jauhelihaa ja pavut tomaattisoosissa
intialaisille corona lääkettä intialaisille corona lääkettä
Kettumaista köllöttelyä Kettumaista köllöttelyä
Nyt kikeen Nyt kikeen
sanna sanna
Mirri Mirri
Vitun EU, vitun Marin Vitun EU, vitun Marin
oofff oofff
zip coon ja coon meinaa nekeerii zip coon ja coon meinaa nekeerii
 559 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 23.12.2025 00:03:00
[ + 0 | ]

Tulkaahan saunaan

[85220] [Heiki.jpg] [0.06 MB] [480x640] [] []
Heiki.jpg

heiki

 · 

sauna

(86)  · 

rintsikat

 · 

vassari

(122)
23.12.2025 01:14:18
#732071 [+-] Piilota Suosittele

>>732065
Okei, mä tunnustan. Mutta mnulla on semmonen geenivirhe mikä nakkaa naamaan karvaa. Kyllä sä tiedät ne entisaikojen freak-showt? Sielläkin oli parrakkaita naisia.

Nyt ku tarkemmin kattelen niin mullahan oli tuo @nakuankka :den lahjottama Daavidin tähdillä varusteltu nilkkanauha. Kiva hemmo, mutta aika miehiin menevä. Sen takia se sanoikin, että elä raakaa partaas. Siinä sitten vähän koklailtiin ja roplailtiin kunnes se keksi idean. Häippäs saunasta toviksi, tulikin takas saunaan ja heitti ison läjän sen trimmailtuja partakarvoja mun päälle. Hikeenhän ne tarttu mut tuntu kivalta ku Naku nuoli mua puhtaaksi <3

23.12.2025 01:17:18
#732075 [+-] Piilota Suosittele

>>732065
Okei, mä tunnustan. Mutta mulla on semmonen geenivirhe mikä nakkaa naamaan karvaa. Kyllä sä tiedät ne entisaikojen freak-showt? Sielläkin oli parrakkaita naisia.

Nyt ku tarkemmin kattelen niin mullahan oli tuo @nakuankka :den lahjottama Daavidin tähdillä varusteltu nilkkanauha. Kiva hemmo, mutta aika miehiin menevä. Sen takia se sanoikin, että elä raakaa partaas. Siinä sitten vähän koklailtiin ja roplailtiin kunnes se keksi idean. Häippäs saunasta toviksi, tulikin takas saunaan ja heitti ison läjän sen trimmailtuja partakarvoja mun päälle. Hikeenhän ne tarttu mut tuntu kivalta ku Naku nuoli mua puhtaaksi <3

23.12.2025 01:53:37
#732099 [+-] Piilota Suosittele

>>732073
Jeniä? Ne on mun pääkäteinen nykyään.

>>732094
Se on ihan tunteeton sik.. siis ankka. Ja aattele, että mä annoin sille mun parhaat päivät viikosta ihan vaan vihkoon kirjattuna niin se kehtas hakee ittensä konkurssiin niin mä jäin ilman mum munia. Niitä kultasia jota sillä näky olevan koko suukin täynnä, mokomakin mullahisti.

23.12.2025 01:54:11
#732100 [+1] Piilota Suosittele

>>732071 Tainnu seniilillä kiljut nousta sen verran päähän et menee miesten saunaillat sekasin. Täähän on se sun Heikki serkku ketä katos karhun raahamana metikköön vuonna 1972. Nykyään kitisee joensuussa ja on lesbo elikkäs nimittäin ainoastaan naisiin päin suuntautuvana.

[ 8 viestiä | ]