Kun joku postaa kikkelitytyjä luolastoon Kun joku postaa kikkelitytyjä luolastoon
Mitä kuukautiset ovat? Mitä kuukautiset ovat?
Ihana nainen Ihana nainen
kakkaa kakkaa
Struttergear Struttergear
Häntä mukaan :3 Häntä mukaan :3
Kebab Kebab
America... America...
kiitos nam kiitos nam
yhdys sanat yhdys sanat
Cyberpunk Cyberpunk
Juuh elikkäs. Makaroonilaatikkopiirakka Juuh elikkäs. Makaroonilaatikkopiirakka
Pride vaipat Pride vaipat
Moniosaaja ei osaa käyttää päätä Moniosaaja ei osaa käyttää päätä
Tupoksen abc servaa tyhmän kysyjän Tupoksen abc servaa tyhmän kysyjän
Onneksi on punainen ympyrä Onneksi on punainen ympyrä
Mikä puolue ajaa ihmisten etua? Mikä puolue ajaa ihmisten etua?
Ahmed Ahmed
Rippistä Tuukka Rippistä Tuukka
Korona kuolema Korona kuolema
pylly pylly
Ja ne ei ottanu mun level 99 armorii ollenka todest Ja ne ei ottanu mun level 99 armorii ollenka todest
tuki tuc-keksi keksijä tukki tucker carlson carl car sonni :D tuki tuc-keksi keksijä tukki tucker carlson carl car sonni :D
Reve Reve
 775 näyttökertaa, 11 viestiä, 1.92 MB, 1 tiedosto, 07.04.2018 14:13:43
[ + 4 | ]

Koti takapihalta ja olohuoneesta

[10312] [hem.png] [1.92 MB] [1184x1692] [] []
hem.png

07.04.2018 15:27:14 | 19:17:49
#45146 [+-] Piilota Suosittele

45137

>>45136
On siinä isän maallista porukkaa taas, puolustatte vaan siksi natseja kun vihaatte ulkomaalasia ja siksi on ihan ok polttaa koko vitun rovaniemi ja vielä toinen juntti sotkee kämppänsä noiden hirviöiden lipulla,,,

07.04.2018 16:06:17
#45163 [+-] Piilota Suosittele

>>45146
45150

vaan idiootit ei tajua sitä että 1. maailmansodan jälkeen saksaa pilkattiin ja verseilesin sopimus rikottiin tahalteen.. sodan jälkeen saksa ajettiin polvilleen ja niiku kuvissa näytetään ni rahatukku on kilohinnaltaan halvempaa kun puu ja tää tehtiin systemaattisesti, usa teki kauppasaarron monen muun liittoutuneen kanssa sodan jälkeen että saksa ei saisi mitään edes ruokaa kansallensa, kaiken tämä "koulukiusaamisen" monen vuoden jälkeen saksa vaati jotain johtajaa joka on vahva ja pystyy palauttamaan saksalle sen oman kunniansa.. liittoutuneet on syypää hitlerin nousuun, ei kukaan muu..

07.04.2018 18:07:00
#45216 [+-] Piilota Suosittele

Tuosta voi koitua rikosoikeudellisia seuraamuksia. Mieleen muistuu kuinka vuonna 2005 eräs kuusikymppinen turkulaismies jätti Suomen lipun kuivamaan ikkunalle verhotankoon, johon se jäi kuukaudeksi roikkumaan miehen jouduttua sairaalaan. Taloyhtiö teki ilmeisesti Suomen lipun epäkunnioittavasta käsittelystä rikosilmoituksen, ja käräjäoikeus tuomitsi siitä 144€ sakot. Sairaalaan joutuminen ei kelvannut selitykseksi.

(Natsilipun luovasta käytöstä ei varmaankaan säädetä yhtä fasistisella tavalla, mutta en minä asiaa tunne)

07.04.2018 19:26:44 | 19:17:49
#45261 [+-] Piilota Suosittele

>>45163
Jaaha, lisää tälläsiä,,,
ja saksa voi sitten hykökätä puolaan pöllimään jutiloiden rahat ja omaisuuden ja vielä pistää työleirille,,,
45150

no oletko kuullut ajopuu teoriasta? Jatko sota oli oma valinta ja tyhmä sellainen
ymmärrän että kaunaa oli talvisodasta mutta ei olisi pitänyt lähteä kostoa suunittelemaan

08.04.2018 00:44:19
#45399 [+-] Piilota Suosittele

>>45216
En oikeesti ees tiiä mut joku kuitenki tietää. Eli Suomen lippua (sitä virallista) koskee omat säännöt ja toi ei näytä aidolta. Joku voi pätee tähä.

[ 11 viestiä | ]