Trumppi kertoi totuuden Trumppi kertoi totuuden
Foliohattuilua Foliohattuilua
Nunna Nunna
Vitun nyaakerit Vitun nyaakerit
Mitoosi Mitoosi
Legenda Legenda
Lensi ulos kurssilta yliopistossa. Eri näkemys kuukautisista. Lensi ulos kurssilta yliopistossa. Eri näkemys kuukautisista.
Iloinen kissa Iloinen kissa
On tämä saatana työmaa! On tämä saatana työmaa!
Koiru hukassa Koiru hukassa
Harry, olet welho. Harry, olet welho.
"Feed me." >:3 "Feed me." >:3
Kauniita unia Gabe Kauniita unia Gabe
Cyberpunk Luolasto - Fake News Cyberpunk Luolasto - Fake News
Nam Nam
2020 vaalit 2020 vaalit
Vettähän siinä vain oli Vettähän siinä vain oli
pieraisitko juuri ;D pieraisitko juuri ;D
Bed time. You coming? Bed time. You coming?
hyvästi hyvästi
Huutista Huutista
Angela Angela
Pakko saada korvauksia T. Jaana Pakko saada korvauksia T. Jaana
Oulun siunaus Oulun siunaus
 419 näyttökertaa, 7 viestiä, 16.83 MB, 1 tiedosto, 19.06.2026 08:31:31
[ + 4 | ]

Trumpin mahtava allas

[88848] [2624.mp4] [16.83 MB] [576x1024] [83.68s] [] []

trump

(335)  · 

pool

(5)
20.06.2026 01:40:17
#758689 [+-] Piilota Suosittele

Ei vittu :D

Tästäpä tulikin mieleen, ku kaliforniassa oli vuos, muutama sitten taas perkeleelliset metsäpalot taas vaihteeksi niin siinä sen oikialla puolella oleva mikä-lie-läänitys-niemltään niin Trumppi katteli karttaa ja tuumas, että tuossahan meillä on mukava tekojärvi, että päästetään ne vedet sieltä jokeen niin se auttaa sammuttamaan tulipalot kaliforniassa. Oli vissiin sitten aavistuksen liian pientä printtiä ku se joki, mihin jenkit oikeesti päästi tekojärven (jonka veden oli tarkotus riittää koko kommuunille siellä järven tasalla vuodeksi) vedet runnomaan jokivarret... mutta kun kyse oli aivan eri joista jotka ois helpottaneet kaliforniaa. Vähän ku keksis, että vittu avataan Vantaanjoki niin se vaikuttaa Torniojokeen. Mutta mitäpä sitä voi odottaa poliitikoilta. Kaikki täysin vieraantuneita elämästä ja/tai/sekä on täysiä mulkkuja muutenkin.

20.06.2026 11:39:09
#758733 [+2] Piilota Suosittele

>>758689 tää allas kuvastaa parhaiten trumppia:

1. Maalaa sen mustaksi
2. Siihen tulee levää koska idiootti ei tajunnu poistaa läväkasvustoa putkistosta
3.Koko allas täynnä levää
4. Laita täyteen vetyperoksidia joka on tärkein aine maalin poistossa
5. Syytä bideniä ja obamaa
6. Julkase lisää ufo tiedostoja että kukaan ei tajua

21.06.2026 22:12:29
#758952 [+-] Piilota Suosittele

>>758733
Ekaks mä tykkäsin Trumpista ku se ei suodattanu mitään sanojaan. Tuli vähän semmonen Timo Soini mainen fiilinki. Sittemmin molemmat pösilöt, valtaan kun pääsivät, osoittautuivat täysin sekopäisiksi hörhöiksi. Soinilla ei onneksi oo enää mitään valtaa, mutta Trumpin sekoiluja ku seuraa niin mä luulen, että se ihan oikeasti on jo dementoitunut. Höpisee sen verran häröjä juttuja, että kyllä ois paikallaan jonkun lekurin jo viheltää peli poikki ja kärrätä sekin tollo hourulaan.

[ 7 viestiä | ]