sanna marin sanna marin
Kuvaotokset #51 Kuvaotokset #51
3d-palapeli 3d-palapeli
Kilvannainti Kilvannainti
lehmä tissit lehmä tissit
Söpöt aasiatytöt Söpöt aasiatytöt
Neekerit Neekerit
IHMISYYDEN SYNKKÄ HISTORIA IHMISYYDEN SYNKKÄ HISTORIA
Somppujen äo Somppujen äo
Wabuu Wabuu
Nuket Nuket
Youre anal Youre anal
Söpö Söpö
lehtiä <3 lehtiä <3
wifi alhaalla wifi alhaalla
Työttömille lätsät Työttömille lätsät
Ihana nainen Ihana nainen
Yliopisto, miesten menkat ja sananvapaus Yliopisto, miesten menkat ja sananvapaus
Mrilevain kaljanhakureissu Mrilevain kaljanhakureissu
Apustaja olut Apustaja olut
vieras taistelija vieras taistelija
Avustukset kulkee, ei voi suklaajunaa sulkee Avustukset kulkee, ei voi suklaajunaa sulkee
Sitoutumaton rehellinen ryhmä Sitoutumaton rehellinen ryhmä
Alaosaton postiasiakas Alaosaton postiasiakas
 636 näyttökertaa, 8 viestiä, 4.33 MB, 1 tiedosto, 14.05.2018 16:35:02
[ + 2 | ]

Dappelu :3

[11914] [received_369432193567031.mp4] [4.33 MB] [352x288] [] []

14.05.2018 18:13:07
#56580 [+-] Piilota Suosittele

Onneksi en enää ole reiluun 15vuoteen asunut tommosen paskasakin naapurissa. Hämeenlinnan jukola (lempinimi kosovo) sahratie 3-5, 12-16h känni ääliöiden, sekakäyttäjien ja nistien huutoa ja mölyä joka päivä. Oli turvaton ja samaan aikaan turvallinen lähiö kun poliisit ajo lähiössä koko ajan rinkiä ja välillä lähes päivittäin kävivät haku tai ojennus keikalla naapurustossa.

15.05.2018 02:03:08
#56688 [+-] Piilota Suosittele

"Kyllä yks mies pihalle lähtee... Vaikka pienemmästäkin torpasta" Hienoja viisauksia. Yritti kuitenkin kun joskus kuullu muttei ymmärtäny miten sananlaskut toimii.

12.06.2020 03:34:30
#353443 [+-] Piilota Suosittele

Nii'in. Näin se lähtee homojutuista kiinnostuneilla perseen rassaajilla, mutta sitten tuleeki yht'äkkiä mieleen että ei se nyrkki kuulukkaan perseeseen vaan toisen leukaperään. Sitten ollaankin Ilta-Lehdyköiden kakkosuutisena, että känniset homppelit piti vähän esileikkiä, mutta eivät päässeet yhteisymmärrykseen siitä, että kumpi fistaa kumpaa. Sitten tuli raatoja ja viiden vuoden loma valtion kustantamana. Tuommoset ku näkee menevän johonki erämaakämppään niin ei muuta ku pölli oven eteen ja tuikkaa tuleen. Säästyy kaikkien aikaa ja vaivaa.

[ 8 viestiä | ]