Löysi uuden toverin Löysi uuden toverin
Voima ei ole kaikki :) Voima ei ole kaikki :)
Ei jaksa Ei jaksa
Sup Sup
idioottinaama idioottinaama
alösdfjk alösdfjk
hyvinkö pyörii? hyvinkö pyörii?
Alig Spurdo Rauhandärvääjänä :D Alig Spurdo Rauhandärvääjänä :D
Jäniksen facepalm Jäniksen facepalm
Klassikko Klassikko
Unlucky-Alf Unlucky-Alf
Känädä! Känädä!
Poroja on liikaa. Eiku... Poroja on liikaa. Eiku...
Vastustakaa kapitalismia! Vastustakaa kapitalismia!
Markobouu Markobouu
Kävi suojaamassa kamunsa Kävi suojaamassa kamunsa
Lähtee partioimaan Lähtee partioimaan
Jyrki the vahinkorasistinen K-kauppias 1-4 (hallelujaa) Jyrki the vahinkorasistinen K-kauppias 1-4 (hallelujaa)
Kissi tuli taloon Kissi tuli taloon
Kalle-sarjakuva Kalle-sarjakuva
This is fine This is fine
Paisti hävisi koivelle Paisti hävisi koivelle
Viddu gäytii geulii absil kyddiä pakoon :DDDDD Viddu gäytii geulii absil kyddiä pakoon :DDDDD
Napottajat :3 Napottajat :3
 815 näyttökertaa, 6 viestiä, 6.92 MB, 1 tiedosto, 16.12.2018 08:23:09
[ + 6 - | ]

Kun ammattikuski tekee töitä, niin muut voi koputella autoa

[21678] [011436a1.mp4] [6.92 MB] [640x352] [] []

koputtelee

 · 

pyöräilijä

(33)  · 

rekka

(89)
16.12.2018 10:34:46
#133076 [+-] Piilota Suosittele

Huh. Eikös liikenne ollut yhteispeliä? Tuosta ei mahdu ei sitten mitenkään ohi? Voe vitthu. No. Nuori sälli, vielä on oppimista elämästä. Koputteluun riittää aikaa, mutta ei kiertämiseen?

KOff-jakelussa mulle tultiin sanomaan samaa. Siihen vastasin, notta kun olen itsekin pyöräilijä niin homma on hanskassa. Rupesi vittuilemaan, että jaa tuolta ajoradan puolelta. Sanoi, kylle jannu. Tämä on juoma-jakelua. Meinaatko että miten nostan kantin yli 150 kiloisen dollyn? No vittu homma joku sähköinen vehjes. Meinasin jo siinä vaiheessa oikeasti... Mutta pakko oli alentua ja sanoa vaan, mitäs jos nyt vaan kierrät tän auton?

16.12.2018 13:22:50
#133104 [+-] Piilota Suosittele

Ei vaikuta kyllä kummallakaan osapuolella olevan kaikki inkkarit kanootissa. Yksi koputtelee autoa ja toinen mutisee itsekseen hytissä. Voisi kuvitella että kummallekin löytyisi parempaakin tekemistä, ja ennen kaikkea toimivampi tapa selvitä tästä ylitsepääsemättömästä konfliktitilanteesta yli.

[ 6 viestiä | ]