rodullistettu rodullistettu
Niin hyvää pizzaa Niin hyvää pizzaa
kikkaili kikkaili
Pekka Sprängsprong Pekka Sprängsprong
loistava idea loistava idea
Rintojen väliin vaan Rintojen väliin vaan
anna lisää anna lisää
rabsutatko rabsutatko
Tissit Tissit
vittu marselo vittu marselo
käsijarru käsijarru
kiitti vitusti kiitti vitusti
Maitoa Maitoa
sellainen vinkki että sellainen vinkki että
vanukasta vanukasta
Kissoja Kissoja
autistinen poika autistinen poika
Vasemmisto ja karjapaimen Vasemmisto ja karjapaimen
Ihana kallio Ihana kallio
sillävälin intiassa sillävälin intiassa
kyssäkaali kyssäkaali
??? ???
Epics Epics
UFC matsia vessassa kesken koulun valmistujais juhlinen UFC matsia vessassa kesken koulun valmistujais juhlinen
 928 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.31 MB, 1 tiedosto, 29.01.2019 10:16:36
[ + 4 - | ]

Rasmuslaiset taas vauhdissa :D:D

[23516] [tiedosto.jpg] [0.31 MB] [1080x1330] [] []
tiedosto.jpg

29.01.2019 11:50:00
#153088 [+-] Piilota Suosittele

Ei pidä edes paikkaansa. Taannoin näin esimerkiksi jakson, jossa valkoinen varttuneempi tshekkiläisäijä napattiin kiinni ja lopulta laitettiin takaisin kotiin ilman pääsyä Australiaan. Sitten oli myös joku eurooppalainen kaveri, joka tuli turistina paikalle, mutta duunaili ilman työlupaa rantabaarissa - ja kävi välissä kotona, eikä enää päässytkään Australiaan. Hölöömö.

Aasialaisilla sarjassa kyse on monesti puhtaasta välinpitämättömyydestä ja ylimielisyydestä: Kyllä minä saan kielloista huolimatta tuoda myrkyt, mömmöt, siement ja syötävät maahan. Eivät ne säännöt minua koske. Loput aasialaiset ovat sitten niitä, jotka leikkivät huumeiden kanssa tai sitten ilman työlupaa tunkevat maahan töihin.

Arabit sitten kikkailevat huumeiden kanssa ja siksi ovat esillä. Ja mustia kavereita en pahemmin ole sarjassa huomannut.

Ja loppujen lopuksi... erikoisia tapauksia / keplottelijoitahan siinä näytetään.
Silloin aina jotkut ovat yliedustettuina. Ja sille on syynsä.

29.01.2019 14:06:02
#153135 [+-] Piilota Suosittele

Ja mikä vittu niitä aasialaisia vaivaa? Luuleeko ne että Australiassa ei ole ruokaa? Varsinkin vanhat vinosilmät paukahtaa paikalle sata matkalaukkua täynnä safkaa.

29.01.2019 16:06:34
#153180 [+-] Piilota Suosittele

>>153135 Oisko sukulaisille/tuttaville trokaamisen lisäksi sama homma kuin Suomeenkin tulevilla kiinalaisturisteilla, että pitää olla omat kuppinuudelit matkassa, koska ei uskalla syödä paikallista ruokaa. Mitäköhän ne tuumais, jos turisti kieltäytyis niiden tarjoiluista ja alkais keitteleen trangialla makaronimössöä niiden edessä. Jotenkin niin tekopyhää meininkiä. Kotimaisille vientituotteille, kuten rypsipossulle on kiinalaisten toimesta hemmetin tarkat maku- ja laatuvaatimukset, mutta Kiinassa saat pumpata kasvavaan possuusi niin paljon steroideja, hormoneja, antibiootteja ja hotaa, että ei iske taudit ja lihasta on yhtä paljon kuin bull mentulassa.

[ 10 viestiä | ]