Ismo&Seppo Ismo&Seppo
jupinaa jupinaa
iloinen iloinen
Good ol' granny Good ol' granny
Ruokakameleontti Ruokakameleontti
Tavaraa myynnissä ilman tupakkaa ja pornoa Tavaraa myynnissä ilman tupakkaa ja pornoa
Miesten äänioikeutta vastaan Miesten äänioikeutta vastaan
Einon vessaseikkailut Lappeenrannassa :D Einon vessaseikkailut Lappeenrannassa :D
golfmailan korjaaja master golfmailan korjaaja master
ewww ewww
finnish finnish
Läski Paska kuolee nälkään Läski Paska kuolee nälkään
Otti vaavin omakseen Otti vaavin omakseen
tietoisku tietoisku
Voisinko päästä nukkumaan myös Voisinko päästä nukkumaan myös
the garfielf (la)saga comes to an end the garfielf (la)saga comes to an end
Söin kaikki sun makkarat saatana Söin kaikki sun makkarat saatana
aaaaaaaaaa aaaaaaaaaa
Vaarallista mennä yksin Vaarallista mennä yksin
epäileväinen epäileväinen
Sturmwehr-Wie ein Held Sturmwehr-Wie ein Held
Tulevaisuus on täällä Tulevaisuus on täällä
Juokse juokse Juokse juokse
hahaa luuseri hahaa luuseri
 405 näyttökertaa, 11 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 06.03.2020 11:51:55
[ + 0 | ]

Australiassa saa tämän verran ruokaa tupakkiaskin hinnalla

[40389] [0.jpg] [0.14 MB] [700x519] [] []
0.jpg

koko

(11)  · 

pieni

(38)  · 

biene

(5)
06.03.2020 12:54:14 | 12:55:23
#314795 [+-] Piilota Suosittele

>>314793
Laitoin kyllä yläkanttiin. Sillä lailla laskeskelen aina kauppareissulla että pyöristän ylöspäin. Voi olla lähempänä 30€ :täkin.
Lidlistä jos käyt hakemassa niin pääsee varmasti siihen 26€.

06.03.2020 12:57:14
#314797 [+-] Piilota Suosittele

>>314795
Ite kyl heittäsin alle 30e arviot. Mut jooh. Toki noissa riippuu onko "merkki" porkkanoita esim vai jotain perus porkkanoita jotka maksaa max 1e tollanen pussi. Sama pastan kanssa. Perus pastaa saa tollase pussi johonki about 1e mut voi maksaa varmaa johonki 3-4e asti. Leipäki näyttää joltai maxsizesäästöpakkaukselta joka tuskin maksaa 2e enempää, vaikka voi toki olla isoki pussi jotain laadukkaampaa ja oikeesti maksaa 4-5e (en oo kyl koskaa tajunnu miks ostaa jotain "parempaa paahtista" ku se o shit tier leipää anyways :D).

06.03.2020 13:08:49
#314802 [+-] Piilota Suosittele

>>314795 suurin osa noista tuotteista maksaa 1-2€ suomessa. ainoa kallis on naudan jauheliha mikä maksaa on noin 4€ luokkaa. laskuissa pääsin aika lähelle tota 26€ summaa.

[ 11 viestiä | ]