Vastaus ylimmiltä voimilta Vastaus ylimmiltä voimilta
Tulet kotiin ja tää makaa sun lattial. Miten toimit Tulet kotiin ja tää makaa sun lattial. Miten toimit
Tietokonepelit on saatanasta! Tietokonepelit on saatanasta!
Herraskoira Herraskoira
Kamajeesus Kamajeesus
Elämän tarkoitus Elämän tarkoitus
Tämän takia Lewandowski on paras hyökkääjä jalkapallossa Tämän takia Lewandowski on paras hyökkääjä jalkapallossa
Tästä lähtee Tästä lähtee
Clint Clint
Teit sen, Hal. Korkeammalla kuin kukaan Teit sen, Hal. Korkeammalla kuin kukaan
Jäykkä paska saa kyytiä Jäykkä paska saa kyytiä
Ota minut nyt! Ota minut nyt!
Älä Älä
ilmeikästä ilmeikästä
Rabs Rabs
@Jeesus @Jeesus
valinta valinta
False Positive - Dig (1/2) False Positive - Dig (1/2)
asennekysymys asennekysymys
Yomawari: Night Alone (suosittelen ekat 3min ainakin) Yomawari: Night Alone (suosittelen ekat 3min ainakin)
terveellinen urheilulaji terveellinen urheilulaji
Mies lähtee sodasta mutta sota ei miehestä Mies lähtee sodasta mutta sota ei miehestä
OC in use OC in use
False Positive - Sentinel (1/2) False Positive - Sentinel (1/2)
 678 näyttökertaa, 7 viestiä, 1.13 MB, 1 tiedosto, 27.05.2020 00:10:07
[ + 5 - | ]

amis

[43536] [amis.png] [1.13 MB] [959x640] [] []
amis.png

amis

(33)  · 

9 luokka

27.05.2020 00:57:20
#347232 [+-] Piilota Suosittele

Sitten kolmen vuojen jälkeen, näitten valmistuttua, lukiopoikarunkkarit nöyristelivät näitä Siwan kassalla ja nöyrnyyttivät itsensä, näiden ostaessa vähän paremmissa tienoissa hankitulla rahella vähän Karjalaa :)

27.05.2020 11:59:58
#347372 [+-] Piilota Suosittele

>>347232 lol. lukiolaiset jatkaa opintojaan ja tulee amiksien pomoiksi. amikset kun ei vaan tajuu että lukio on vaan väliaste koulutuksessa. on ne vaan niin tyhmiä. siellä ne amikset seisoo sitten paskasateessa lapion varessa kun insinööreiksi koulutetut lukiolaiset on kivasti lämpimässä ja käskyttävät amiksia.

27.05.2020 20:34:40
#347541 [+-] Piilota Suosittele

>>347372 Aina ku lukiopoika on koulutettu insinööriksi, alkaa sillat sortumaan... Niillä isin pikku puppelipojuilla kun ei ole mitään kosketusta todelliseen työntekoon ja se näkyy. :D

[ 7 viestiä | ]