Näin menee Näin menee
Nintendo of America Nintendo of America
Emmä jaksa Emmä jaksa
Palli hiki Palli hiki
Miksi aina hajoitetaan hyvä allas? Miksi aina hajoitetaan hyvä allas?
Ei oo häpee olla nopee Ei oo häpee olla nopee
Sormeilua Sormeilua
gilette gilette
Emme menettäneet mitään Emme menettäneet mitään
Maahanmuuton hinta suomelle Maahanmuuton hinta suomelle
Turbonegro, All My Friends Are Dead Turbonegro, All My Friends Are Dead
Kun Konfederaatio pelasti raskaana olevan Anne Frankin natseilta Kun Konfederaatio pelasti raskaana olevan Anne Frankin natseilta
Oispa kriti Oispa kriti
Lol köyhä Lol köyhä
Joku laku hukannut henkkarit Joku laku hukannut henkkarit
Onnentoivotukset eduskunnalle Onnentoivotukset eduskunnalle
Anne Rintti nauraa Anne Rintti nauraa
Leipää Leipää
Nyt täytyy mennä Nyt täytyy mennä
Hyvä löytö :3 Hyvä löytö :3
Persut Persut
Vuotanut Sonic-desing Vuotanut Sonic-desing
Sabaton - Carolus Rex - Symphonic Metal - Instrumental Cover Sabaton - Carolus Rex - Symphonic Metal - Instrumental Cover
Vaarallinen pölypallo Vaarallinen pölypallo
 684 näyttökertaa, 2 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 01.01.2021 02:21:36
[ + 0 | ]

se on varmaan 200€ pata


uusivuosi

(23)
01.01.2021 05:19:51 | 05:27:51
#425763 [+-] Piilota Suosittele

Ennen vanahaan tuommosen sai sajalla markalla. Nykyään hinta on ainaki yli sata eurua. Kaikki ilo on viety räjähteitten käytöstä, saatana. Ja mistään ei saa lähtiä mittään ääntä. Kuka yli 80 ÄO pojon ylittävä haluaa kattella jotaki vitun valoshouta josta ei lähe ääniä? Ampua pittäis kaikki saatanan hipit ja turhasta vinkujat. Mitä isompi ääni niin sitä hauskempaa kaikilla on. Siks mää popitanki animea täysillä mun karvan verran yli kolome tonnia (euroissa) maksaneilla laitteilla joka päivä, mutta vaan kello kymmeneen asti, koska sillon pittää ihimisoletettujenki saaha nukkua. ... Saatana.

Ja toisekseen niin heti on neekerit joko juoksemassa karkuun tai juoksemassa ottamaan osaa olettamaansa taisteluun ääniaaltoja vastaan.

Sitäpaitti 39-45 sai huomattavasti hienompia esityksiä. Perkele.. eiku siis Saatana!

[ 2 viestiä | ]