hehe hehe
Börhelletäänpä tämä juttu :3 Börhelletäänpä tämä juttu :3
Doriboliisi :-D Doriboliisi :-D
Dänkä dänk Dänkä dänk
Hard times birb Hard times birb
Antimaterian eka bongihitti Antimaterian eka bongihitti
mainoksia täyteen rakennukset mainoksia täyteen rakennukset
Privet Privet
kumiukko kumiukko
feels good man feels good man
yrittää sanoa jotain :3 yrittää sanoa jotain :3
Meni kotiin bussilla Meni kotiin bussilla
Lover boy... Lover boy...
Moi äiti :3 Moi äiti :3
kutsuu saatanaa luoksensa kutsuu saatanaa luoksensa
2-7. 2-7.
Eka naurunappula mediani Eka naurunappula mediani
Sillä aikaa Venäjällä... Sillä aikaa Venäjällä...
Juuh elikkäs: Kana herkkusienikastike Juuh elikkäs: Kana herkkusienikastike
Double K.O Double K.O
ei saa nauraa >:3 ei saa nauraa >:3
Hyvinkäyttäytyvä kissa Hyvinkäyttäytyvä kissa
höyrymekaanikko jäi jumiin höyrymekaanikko jäi jumiin
Remove Niblings (Valley strong) Remove Niblings (Valley strong)
 590 näyttökertaa, 24 viestiä, 0.35 MB, 1 tiedosto, 02.04.2021 23:55:39
[ + 3 - | ]

Henkilökultti? Ei meillä demareissa ainakaan..

[52810] [20210402_235403.jpg] [0.35 MB] [1083x1698] [] []
20210402_235403.jpg

ulla

(6)  · 

demarit

(130)
03.04.2021 00:48:12
#453167 [+-] Piilota Suosittele

Ennen oli hullujen huoneet eli mielisairaalat, jonne vaaratonta kylähullua hullummat tapaukset vietiin toipumaan kunnes parantuivat tai kun kuolo korjasi.
Nykyisin on avohoito jossa kerta 6kk hoitotapaamisessa hoitaja kysyy mt-potilaalta "Oletko syönyt lääkkeesi, oletko huomannut mitään sivuoireita, tehoaako annostus ja haluatko osallistua opiskelijamme tutkimukseen, olisit hyvä haastattelun kohde?".
Sitten tavalliset "kaappi hullut" ihmettelee miten kuolaava & pokemonista mölisevä pinkkikeltaisiin legginseihin ja liilaan tekoturkikseen pukeutunut n.25-30v jätkä saa liikkua vapaalla jalalla, vaikka käyttäytyminen on sekavaa & uhkaavaa ja yleinen habitus kertoo ettei ole edes kykenevä tai halukas huolehtimaan hygieniastaan.
Joten ei ihmetytä että somekin on täynnä näitä vartti-puoli-täyshulluja jotka uskovat mitä vaan mikä sopii heidän agendaansa ja harhaisuutensa tueksi.

03.04.2021 10:30:09 | 10:30:34
#453262 [+-] Piilota Suosittele

>>453209
Nokun sen täytyy olla totta. Mhm, monille on pahempi pala ymmärtää että ihan tavalliset ihmisetkin äänestää persuja. Vihervasemmisto haluaa nähdä vain öyhöttäjiä, henkilökuttia sekä rasisteja. Sellainen henkilön on pakko oltava, mikäli se äänestää persuja. Tai ainakin juoppo, tai miuluiten alkoholisti! Mutta tavallisen lapsiperheen vanhempia ne ei voi olla! Ja samalla tosiaan pyyhitään seksuaalirikoksia pois koska hyssytellään.

03.04.2021 10:33:33
#453263 [+-] Piilota Suosittele

>>453196
Sanoo herra "ei näillle raiskauksille voi mitään"kun kyse oli raikaustilastoista ja maahanmuuttajista. Onhan se tosiaan näin kun 90% pilaa muiden maineen. Samanlailla on niitä romaneita jotka käy töissä, ehkäpä juuri se 10%.

03.04.2021 12:37:48
#453284 [+-] Piilota Suosittele

>>453263
”Sanoo herra ”ei näillle raiskauksille voi mitään"kun kyse oli raikaustilastoista ja maahanmuuttajista”

En tiedä mistä kontekstista tuo on irroitettu vai keksitkö kokonaan itse. Olisit kuitenkin keksinyt jotain vakuuttavampaa, sillä tuollaisenaan tuota usko kuin ne kaikkein idiooteimmat.

”Onhan se tosiaan näin kun 90% pilaa muiden maineen.”

Eli on toimiva argumentti Luolastotyyppisessä keskustelussa, joten siksi käytin.

04.04.2021 09:40:29
#453500 [+-] Piilota Suosittele

Tiedän ainoastaan yhden mannen, joka käy töissä. Häntä kohtaan muut mannet ovat tehneet paljon damagea. Poltettu mm. HIAB-nosturiauto. Poltettu bussi. Poltettu lasten mopo. Sai tarpeekseen ja muutti muualle, missä manneja ei ole.
Keskusteltiin täsä aiheesta pitkään. Syy on siinä, ettei suostunut varkaaksi kuten muut mannet. Kostoksi manneperheet polttivat asioita yksi toisensa jälkeen.

Eli, lihyesti sanottuna rehellinen ja työssäkäyvä manne on erittäin harvinainen.

[ 24 viestiä | ]