Ei vaan voi Ei vaan voi
Trump tweettivaltaistuimellaan Trump tweettivaltaistuimellaan
Moikkaajashibe :3 Moikkaajashibe :3
Renge ja Honoka :3 Renge ja Honoka :3
Jesus Truthsayer Jesus Truthsayer
sosig sosig
Cup of joe Cup of joe
Piristä kamuasi Piristä kamuasi
Maanantain piristys shibe Maanantain piristys shibe
Jesus Truthsayer Jesus Truthsayer
oispa oispa
totuus.jpg totuus.jpg
Tuplaägplöö Tuplaägplöö
"CHRISTMAS IS HERE!" (bad lip reading) "CHRISTMAS IS HERE!" (bad lip reading)
krapula krapula
Cards Against Humanity Bullshit Unboxing Cards Against Humanity Bullshit Unboxing
Peli alkaa Peli alkaa
joku tanssiva tyyppi joku tanssiva tyyppi
Unexpected Jihad Unexpected Jihad
Sir, please, I am the Garbage Man Sir, please, I am the Garbage Man
not sure if täräytänkö not sure if täräytänkö
Onneks on kaljaa Onneks on kaljaa
Miten voisin auttaa teitä? Miten voisin auttaa teitä?
Uuni tulille Uuni tulille
 520 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.45 MB, 1 tiedosto, 09.09.2021 21:46:45
[ + 1 | ]

Elokapina

[56579] [tiedosto.jpg] [0.45 MB] [1920x1280] [] []
tiedosto.jpg

elokapina

(107)  · 

ilmastonmuutos

(46)
09.09.2021 22:09:17
#499098 [+4] Piilota Suosittele

Eloapina lauman istuskelu aiheutti kiertoteitä ajaneiden ja miekkarin takia jumiutuneiden autojen ylimääräisiä co2 ym. hiukkas päästöjä.
Idiootit kun eivät ymmärrä että ihmisten ja tavaran on välillä liikuttava nopeammin kuin jalan / polkupyörällä / sähköskuutin / hevos / aasi vankkurien nopeudella ja oikeasti vasta siinä vähenee päästöt kun tehdään liikkumisesta sujuvaa kaikille kulkumuodoille.
Jo 1980-luvulla ympäristöliike ja koijärven risuparrat "asiantuntijoina" kertoivat kuinka turku, raisio ja raasepori ovat 2 metriä vedenalla vuonna 1995 kun pohjoisnapa sulaa otsoni aukon takia, joten vitut tulevaisuuden vedenoususta, meillä on vuonna 2041 "leijulaudat" ja leijuvat autot.

10.09.2021 16:26:51
#499380 [+-] Piilota Suosittele

Otsonokadon peloittlelu oli 80-luvulla aina 90-luvulle asti. Mitään ei tapahtunut. Nyt on korona"pandemia" pelottelua kestänyt kohta 2 vuotta, ihmiset alkaa pikkuhiljaa tajuta että kysymys on vain totalitarismin sisäänajosta, ei viruksesta. Kuka uskoi sanotaanko 2 vuotta sitten että et voisi elää ainutlaatuista elämääsi ilman "koronapassia"? Terveisin:666

[ 5 viestiä | ]