Give us another one! Give us another one!
"Viisauksia" "Viisauksia"
Bödkatti aktivoituu Bödkatti aktivoituu
@Spikanor @Spikanor
Kauppa se on joka facekannattaa Kauppa se on joka facekannattaa
ISO RAUTA ISO RAUTA
iines ankka sarjis (itse tehty) iines ankka sarjis (itse tehty)
Kallo Kallo
"Ei riemulla rajaa kun ladalla ajaa" "Ei riemulla rajaa kun ladalla ajaa"
santun maha meni sekasi scorpion kastikkeesta :D santun maha meni sekasi scorpion kastikkeesta :D
#burnthepride #burnthepride
Lopputulos hivelee silmiä Lopputulos hivelee silmiä
suurpedon metsästystä suurpedon metsästystä
Eri maiden kärbä keitossa Eri maiden kärbä keitossa
Kuumotukset tehosekoittimesta Kuumotukset tehosekoittimesta
Kysely Kysely
Ripley <3 Ripley <3
Uusi mene Uusi mene
Villin lännen nopein peruna Villin lännen nopein peruna
Majoneesia kiitos Majoneesia kiitos
Kuvakommentti Kuvakommentti
mikä tässä muka hauskaa :D:D mikä tässä muka hauskaa :D:D
Porno aivopesee kuluttajansa hyväksymään liberaaleja aatteita Porno aivopesee kuluttajansa hyväksymään liberaaleja aatteita
Hätäsex Hätäsex
 698 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 24.09.2021 01:20:33
[ + 0 | ]

Austökstöks.

[56925] [20210923_235542.jpg] [0.04 MB] [400x292] [] []
20210923_235542.jpg

koronapassi

(8)
24.09.2021 03:35:52
#503264 [+2] Piilota Suosittele

Ai nää ookki sitä koronavammasta siipeä. Noo, ei se mittään. Kohtahan kaikki saa taas juosta kuten ennenkin niin voi unohtaa kokonaan sen, että baarit ja kulttuuriväki ajettiin vararikkoon ku ei haluttu ottaa käyttöön koronapassia jonka avulla baarit ja tapahtumat ois pysyny pystyssä edes jollakin tavalla. Mutta kela kyllä korvaa työttömien ja vararikon tehneiden elämää joten nou wörries.

24.09.2021 20:33:05
#503570 [+-] Piilota Suosittele

>>503536
Kai se rokotus suojaa pahemmilta oireilta ja pienentää samalla sairastuvuutta. Sillä passilla ois rokotetut päässy käymään edelleen kulttuuripuolen menoissa jos siis oisivat edes halunneet ja muusikoiden/baarien ei ois tarvinnu sulkea ovia ja välttää konkurssi. Tekivät typerän tempun siinä, että menivät sulkemaan yhteiskunnan myös niiden osalta jotka oli ottaneet rokotukset ja pitivät tarvittaessa myös maskeja. Ei perkele tajunneet tuolla päättäjien puolella, että vaan välinpitämättömiltä ois voinu viedä etuuksia vaan pistivät kaikki kärsimään. Eikä mua kiihota suuntaan tai toiseen vaikka joku ottaa rokotteet tai toinen ei.

Jos joku on niin kyrpä että hankkii aasiasta itelleen hivin niin omapahan on häpeänsä, mutta ei sitä jumalauta saa mennä levittelemään eteenpäin. Vaikka mää en tykkää yhtään muista enkä välitä paskan vertaakaan yhteiskunnasta niin kyllä sitä jonkulaiset yhteiset säännöt on oltava ja toimittava siten, ettei aiheuta ylimääräistä hämminkiä. Niinku nuo saatanan eloapinat on taas menossa häiriköimään niin ei se yhteiskunta toimi niin, että saa mennä istumaan teille ja estää yhteiskunnan toimintaa mielensä mukaan. Se on anarkiaa ja anarkiassa ei toimi yhtään mikään. Ei edes anarkistien oma oleminen.

25.09.2021 02:09:05
#503706 [+-] Piilota Suosittele

>>503596
No ja tokkiinsa. Siinäpä se niksi onki, että ku ihimiset rokottautuu niin jos sairastuu niin ehkä sairastaa lievempänä versiona. Samoten ku tuntee ittensä lentsuseksi niin käyttää maskia eikä käy nuolemassa toisten naamoja. Siitä hyötyy jopa rokottamattomat. Tosin ne puolestaan ei välitä tuon taivaallista muista eikä edes ittestään niin minkä sille sitten tekkee. Jos joku on päättäny sairastaa polion, koronan ja hivin niin siitäpähän vuan, kuhan ei levitä tautejaan eteenpäin juoksemalla ihimisten naamojen etteen yskimään ja peittämään kaupassa hedelmiä seksuaali liimoillaan että mahollisimman moni sairastuis.

25.09.2021 22:01:48
#503909 [+-] Piilota Suosittele

>>503768
Uli uli jos et kerran halua tajuta mitä oon yrittäny selittää. Jos nää haluat porista niin se on jeespoks, mutta jankkaaminen ja länkytys ei oo pop.

[ 7 viestiä | ]